У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7341-42 Дарниця — Дарниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7341-42 сполученням Дарниця - Дарниця відправляється зі станції Дарниця о 18.53 і прибуває на станцію Дарниця о 20.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Лівобережна, Троєщина, Троєщина-2, Почайна, Зеніт, Вишгородська, Сирець, Рубежівський, Борщагівка, Київ-Волинський, Караваєві Дачі, Київ-Пас., Видубичі, Лівий Берег.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 18.53
Лівобережна 18.58 1 хв  18.59 5 хв 
Троєщина 19.02 1 хв  19.03 9 хв 
Троєщина-2 19.04 1 хв  19.05 11 хв 
Почайна 19.12 1 хв  19.13 19 хв 
Зеніт 19.16 1 хв  19.17 23 хв 
Вишгородська 19.19 1 хв  19.20 26 хв 
Сирець 19.23 1 хв  19.24 30 хв 
Рубежівський 19.27 1 хв  19.28 34 хв 
Борщагівка 19.38 1 хв  19.39 45 хв 
Київ-Волинський 19.44 2 хв  19.46 51 хв 
Караваєві Дачі 19.50 1 хв  19.51 57 хв 
Київ-Пас. 19.57 10 хв  20.07 1 г  4 хв 
Видубичі 20.17 2 хв  20.19 1 г  24 хв 
Лівий Берег 20.24 1 хв  20.25 1 г  31 хв 
Дарниця 20.30 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 7341-42 Дарниця — Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031