У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7346 Святошин — Дарниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Святошин - Дарниця номер 7346 відправляється зі станції Святошин о 20.39 і прибуває на станцію Дарниця о 21.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7346 Святошин - Дарниця пролягає по таким станціям як Рубежівський, Сирець, Вишгородська, Зеніт, Почайна, Троєщина-2, Троєщина, Київ-Дніпровський, Лівобережна, Київська Русанівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 20.39
Рубежівський 20.46 1 хв  20.47 7 хв 
Сирець 20.50 1 хв  20.51 11 хв 
Вишгородська 20.55 1 хв  20.56 16 хв 
Зеніт 20.59 1 хв  21.00 20 хв 
Почайна 21.02 1 хв  21.03 23 хв 
Троєщина-2 21.13 1 хв  21.14 34 хв 
Троєщина 21.15 1 хв  21.16 36 хв 
Київ-Дніпровський 21.18 1 хв  21.19 39 хв 
Лівобережна 21.21 1 хв  21.22 42 хв 
Київська Русанівка 21.23 1 хв  21.24 44 хв 
Дарниця 21.28 49 хв 

У розкладі поїзда 7346 Святошин — Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31