У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7346 Святошин — Дарниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Святошин - Дарниця номер 7346 відправляється зі станції Святошин о 20.39 і прибуває на станцію Дарниця о 21.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7346 Святошин - Дарниця пролягає по таким станціям як Рубежівський, Сирець, Вишгородська, Зеніт, Почайна, Троєщина-2, Троєщина, Київ-Дніпровський, Лівобережна, Київська Русанівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 20.39
Рубежівський 20.46 1 хв  20.47 7 хв 
Сирець 20.50 1 хв  20.51 11 хв 
Вишгородська 20.55 1 хв  20.56 16 хв 
Зеніт 20.59 1 хв  21.00 20 хв 
Почайна 21.02 1 хв  21.03 23 хв 
Троєщина-2 21.13 1 хв  21.14 34 хв 
Троєщина 21.15 1 хв  21.16 36 хв 
Київ-Дніпровський 21.18 1 хв  21.19 39 хв 
Лівобережна 21.21 1 хв  21.22 42 хв 
Київська Русанівка 21.25 1 хв  21.26 46 хв 
Дарниця 21.28 49 хв 

У розкладі поїзда 7346 Святошин — Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930