У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7401 Дарниця — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Дарниця - Святошин номер 7401 відправляється зі станції Дарниця о 05.31 і прибуває на станцію Святошин о 06.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7401 Дарниця - Святошин пролягає по таким станціям як Київська Русанівка, Лівобережна, Київ-Дніпровський, Троєщина, Троєщина-2, Почайна, Зеніт, Вишгородська, Сирець, Рубежівський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 05.31
Київська Русанівка 05.34 1 хв  05.35 3 хв 
Лівобережна 05.37 1 хв  05.38 6 хв 
Київ-Дніпровський 05.40 1 хв  05.41 9 хв 
Троєщина 05.43 1 хв  05.44 12 хв 
Троєщина-2 05.45 1 хв  05.46 14 хв 
Почайна 05.56 1 хв  05.57 25 хв 
Зеніт 05.59 1 хв  06.00 28 хв 
Вишгородська 06.03 1 хв  06.04 32 хв 
Сирець 06.08 1 хв  06.09 37 хв 
Рубежівський 06.12 1 хв  06.13 41 хв 
Святошин 06.20 49 хв 

У розкладі поїзда 7401 Дарниця — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031