У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7401 Дарниця — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Дарниця - Святошин номер 7401 відправляється зі станції Дарниця о 05.31 і прибуває на станцію Святошин о 06.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7401 Дарниця - Святошин пролягає по таким станціям як Київська Русанівка, Лівобережна, Київ-Дніпровський, Троєщина, Троєщина-2, Почайна, Зеніт, Вишгородська, Сирець, Рубежівський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 05.31
Київська Русанівка 05.34 1 хв  05.35 3 хв 
Лівобережна 05.37 1 хв  05.38 6 хв 
Київ-Дніпровський 05.40 1 хв  05.41 9 хв 
Троєщина 05.43 1 хв  05.44 12 хв 
Троєщина-2 05.45 1 хв  05.46 14 хв 
Почайна 05.56 1 хв  05.57 25 хв 
Зеніт 05.59 1 хв  06.00 28 хв 
Вишгородська 06.03 1 хв  06.04 32 хв 
Сирець 06.08 1 хв  06.09 37 хв 
Рубежівський 06.12 1 хв  06.13 41 хв 
Святошин 06.20 49 хв 

У розкладі поїзда 7401 Дарниця — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031