У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7405 Дарниця — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Дарниця - Святошин номер 7405 відправляється зі станції Дарниця о 07.01 і прибуває на станцію Святошин о 07.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7405 Дарниця - Святошин пролягає по таким станціям як Київська Русанівка, Лівобережна, Київ-Дніпровський, Троєщина, Троєщина-2, Почайна, Зеніт, Вишгородська, Сирець, Рубежівський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 07.01
Київська Русанівка 07.04 1 хв  07.05 3 хв 
Лівобережна 07.07 1 хв  07.08 6 хв 
Київ-Дніпровський 07.10 1 хв  07.11 9 хв 
Троєщина 07.13 1 хв  07.14 12 хв 
Троєщина-2 07.15 1 хв  07.16 14 хв 
Почайна 07.26 1 хв  07.27 25 хв 
Зеніт 07.29 1 хв  07.30 28 хв 
Вишгородська 07.33 1 хв  07.34 32 хв 
Сирець 07.38 1 хв  07.39 37 хв 
Рубежівський 07.42 1 хв  07.43 41 хв 
Святошин 07.50 49 хв 

У розкладі поїзда 7405 Дарниця — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930