У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7407-08 Дарниця — Дарниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7407-08 сполученням Дарниця - Дарниця відправляється зі станції Дарниця о 07.24 і прибуває на станцію Дарниця о 08.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Лівий Берег, Видубичі, Київ-Пас., Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Борщагівка, Рубежівський, Сирець, Вишгородська, Зеніт, Почайна, Троєщина-2, Троєщина, Лівобережна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 07.24
Лівий Берег 07.29 1 хв  07.30 5 хв 
Видубичі 07.34 2 хв  07.36 10 хв 
Київ-Пас. 07.50 1 хв  07.51 26 хв 
Караваєві Дачі 07.56 1 хв  07.57 32 хв 
Київ-Волинський 08.01 2 хв  08.03 37 хв 
Борщагівка 08.07 1 хв  08.08 43 хв 
Рубежівський 08.13 1 хв  08.14 49 хв 
Сирець 08.16 1 хв  08.17 52 хв 
Вишгородська 08.20 1 хв  08.21 56 хв 
Зеніт 08.23 1 хв  08.24 59 хв 
Почайна 08.27 1 хв  08.28 1 г  3 хв 
Троєщина-2 08.35 1 хв  08.36 1 г  11 хв 
Троєщина 08.37 1 хв  08.38 1 г  13 хв 
Лівобережна 08.41 1 хв  08.42 1 г  17 хв 
Дарниця 08.48 1 г  24 хв 

У розкладі поїзда 7407-08 Дарниця — Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930