У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7409-10 Дарниця — Дарниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7409-10 сполученням Дарниця - Дарниця відправляється зі станції Дарниця о 08.28 і прибуває на станцію Дарниця о 09.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Лівий Берег, Видубичі, Київ-Пас., Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Борщагівка, Рубежівський, Сирець, Вишгородська, Зеніт, Почайна, Троєщина-2, Троєщина, Лівобережна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 08.28
Лівий Берег 08.33 1 хв  08.34 5 хв 
Видубичі 08.38 2 хв  08.40 10 хв 
Київ-Пас. 08.49 1 хв  08.50 21 хв 
Караваєві Дачі 08.55 1 хв  08.56 27 хв 
Київ-Волинський 09.00 2 хв  09.02 32 хв 
Борщагівка 09.06 2 хв  09.08 38 хв 
Рубежівський 09.15 1 хв  09.16 47 хв 
Сирець 09.18 1 хв  09.19 50 хв 
Вишгородська 09.22 1 хв  09.23 54 хв 
Зеніт 09.25 1 хв  09.26 57 хв 
Почайна 09.29 1 хв  09.30 1 г  1 хв 
Троєщина-2 09.37 1 хв  09.38 1 г  9 хв 
Троєщина 09.40 1 хв  09.41 1 г  12 хв 
Лівобережна 09.47 1 хв  09.48 1 г  19 хв 
Дарниця 09.55 1 г  27 хв 

У розкладі поїзда 7409-10 Дарниця — Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031