У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7411-12 Дарниця — Дарниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7411-12 сполученням Дарниця - Дарниця відправляється зі станції Дарниця о 08.55 і прибуває на станцію Дарниця о 10.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Лівий Берег, Видубичі, Київ-Пас., Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Борщагівка, Рубежівський, Сирець, Вишгородська, Зеніт, Почайна, Троєщина-2, Троєщина, Лівобережна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 08.55
Лівий Берег 09.00 1 хв  09.01 5 хв 
Видубичі 09.05 2 хв  09.07 10 хв 
Київ-Пас. 09.17 5 хв  09.22 22 хв 
Караваєві Дачі 09.28 1 хв  09.29 33 хв 
Київ-Волинський 09.33 5 хв  09.38 38 хв 
Борщагівка 09.44 1 хв  09.45 49 хв 
Рубежівський 09.52 1 хв  09.53 57 хв 
Сирець 09.55 1 хв  09.56 1 г 
Вишгородська 09.59 1 хв  10.00 1 г  4 хв 
Зеніт 10.02 1 хв  10.03 1 г  7 хв 
Почайна 10.06 1 хв  10.07 1 г  11 хв 
Троєщина-2 10.14 1 хв  10.15 1 г  19 хв 
Троєщина 10.16 1 хв  10.17 1 г  21 хв 
Лівобережна 10.20 1 хв  10.21 1 г  25 хв 
Дарниця 10.27 1 г  32 хв 

У розкладі поїзда 7411-12 Дарниця — Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031