У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7418 Борщагівка — Дарниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Борщагівка - Дарниця номер 7418 відправляється зі станції Борщагівка о 16.38 і прибуває на станцію Дарниця о 17.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Рубежівський, Сирець, Вишгородська, Зеніт, Почайна, Троєщина-2, Троєщина, Лівобережна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Борщагівка 16.38
Рубежівський 16.44 1 хв  16.45 6 хв 
Сирець 16.48 1 хв  16.49 10 хв 
Вишгородська 16.52 1 хв  16.53 14 хв 
Зеніт 16.55 1 хв  16.56 17 хв 
Почайна 16.59 1 хв  17.00 21 хв 
Троєщина-2 17.07 1 хв  17.08 29 хв 
Троєщина 17.09 1 хв  17.10 31 хв 
Лівобережна 17.13 1 хв  17.14 35 хв 
Дарниця 17.20 42 хв 

У розкладі поїзда 7418 Борщагівка — Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031