У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7418 Борщагівка — Дарниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7418 сполученням Борщагівка - Дарниця відправляється зі станції Борщагівка о 16.38 і прибуває на станцію Дарниця о 17.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Рубежівський, Сирець, Вишгородська, Зеніт, Почайна, Троєщина-2, Троєщина, Лівобережна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Борщагівка 16.38
Рубежівський 16.44 1 хв  16.45 6 хв 
Сирець 16.48 1 хв  16.49 10 хв 
Вишгородська 16.52 1 хв  16.53 14 хв 
Зеніт 16.55 1 хв  16.56 17 хв 
Почайна 16.59 1 хв  17.00 21 хв 
Троєщина-2 17.07 1 хв  17.08 29 хв 
Троєщина 17.09 1 хв  17.10 31 хв 
Лівобережна 17.13 1 хв  17.14 35 хв 
Дарниця 17.20 42 хв 

У розкладі поїзда 7418 Борщагівка — Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031