У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7421-22 Дарниця — Дарниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7421-22 сполученням Дарниця - Дарниця відправляється зі станції Дарниця о 16.40 і прибуває на станцію Дарниця о 18.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Лівий Берег, Видубичі, Київ-Пас., Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Борщагівка, Рубежівський, Сирець, Вишгородська, Зеніт, Почайна, Троєщина-2, Троєщина, Лівобережна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 16.40
Лівий Берег 16.45 1 хв  16.46 5 хв 
Видубичі 16.51 2 хв  16.53 11 хв 
Київ-Пас. 17.05 5 хв  17.10 25 хв 
Караваєві Дачі 17.15 1 хв  17.16 35 хв 
Київ-Волинський 17.20 2 хв  17.22 40 хв 
Борщагівка 17.27 1 хв  17.28 47 хв 
Рубежівський 17.35 1 хв  17.36 55 хв 
Сирець 17.38 1 хв  17.39 58 хв 
Вишгородська 17.42 1 хв  17.43 1 г  2 хв 
Зеніт 17.45 1 хв  17.46 1 г  5 хв 
Почайна 17.49 2 хв  17.51 1 г  9 хв 
Троєщина-2 17.58 1 хв  17.59 1 г  18 хв 
Троєщина 18.01 1 хв  18.02 1 г  21 хв 
Лівобережна 18.06 1 хв  18.07 1 г  26 хв 
Дарниця 18.12 1 г  32 хв 

У розкладі поїзда 7421-22 Дарниця — Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031