У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7422 Борщагівка — Дарниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7422 сполученням Борщагівка - Дарниця відправляється зі станції Борщагівка о 16.18 і прибуває на станцію Дарниця о 17.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Рубежівський, Сирець, Вишгородська, Зеніт, Почайна, Троєщина-2, Троєщина, Лівобережна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Борщагівка 16.18
Рубежівський 16.24 1 хв  16.25 6 хв 
Сирець 16.28 1 хв  16.29 10 хв 
Вишгородська 16.32 1 хв  16.33 14 хв 
Зеніт 16.35 1 хв  16.36 17 хв 
Почайна 16.39 1 хв  16.40 21 хв 
Троєщина-2 16.47 1 хв  16.48 29 хв 
Троєщина 16.49 1 хв  16.50 31 хв 
Лівобережна 16.53 1 хв  16.54 35 хв 
Дарниця 17.00 42 хв 

У розкладі поїзда 7422 Борщагівка — Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031