У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7422-7423 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7422-7423 відправляється зі станції Святошин о 11.30 і прибуває на станцію Святошин о 13.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7422-7423 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Київ-Пас., Київ-Деміївський, Лівий Берег, Київська Русанівка, Київ-Дніпровський, Троєщина-2, Зеніт, Сирець.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

В період з 14.11.22 по 04.12.22 в зв’язку з колійними роботами змінюється розклад руху поїздів по Київському міському кільцю: Поїзд № 7422/7423 Святошин - Святошин Розкладом Київ-Деміївський 12.06-12.07 Видубичі 12.09-12.11 Лівий Берег 12.19-12.20 Дарниця 12.25-12.34(+3) Київська-Русанівка 12.37-12.38 Лівобережна 12.40-12.41 Київ-Дніпровський 12.43-12.44 Троєщина 12.46-12.47 Троєщина-2 12.48-12.49 Почайна 12.56-12.57 далі графіком

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 11.30
Борщагівка 11.35 1 хв  11.36 5 хв 
Київ-Волинський 11.42 2 хв  11.44 12 хв 
Караваєві Дачі 11.48 1 хв  11.49 18 хв 
Київ-Пас. 11.54 2 хв  11.56 24 хв 
Протасів Яр 12.00 2 хв  12.02 30 хв 
Київ-Деміївський 12.06 1 хв  12.07 36 хв 
Видубичі 12.09 2 хв  12.11 39 хв 
Лівий Берег 12.17 1 хв  12.18 47 хв 
Дарниця 12.22 9 хв  12.31 52 хв 
Київська Русанівка 12.34 1 хв  12.35 1 г  4 хв 
Лівобережна 12.37 1 хв  12.38 1 г  7 хв 
Київ-Дніпровський 12.40 1 хв  12.41 1 г  10 хв 
Троєщина 12.43 1 хв  12.44 1 г  13 хв 
Троєщина-2 12.45 1 хв  12.46 1 г  15 хв 
Почайна 12.56 1 хв  12.57 1 г  26 хв 
Зеніт 12.59 1 хв  13.00 1 г  29 хв 
Вишгородська 13.03 1 хв  13.04 1 г  33 хв 
Сирець 13.08 1 хв  13.09 1 г  38 хв 
Рубежівський 13.12 1 хв  13.13 1 г  42 хв 
Святошин 13.20 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7422-7423 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031