У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7427-28 Дарниця — Дарниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7427-28 сполученням Дарниця - Дарниця відправляється зі станції Дарниця о 17.56 і прибуває на станцію Дарниця о 19.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Лівий Берег, Видубичі, Київ-Пас., Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Борщагівка, Рубежівський, Сирець, Вишгородська, Зеніт, Почайна, Троєщина-2, Троєщина, Лівобережна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 17.56
Лівий Берег 18.01 1 хв  18.02 5 хв 
Видубичі 18.06 2 хв  18.08 10 хв 
Київ-Пас. 18.18 5 хв  18.23 22 хв 
Караваєві Дачі 18.28 1 хв  18.29 32 хв 
Київ-Волинський 18.33 2 хв  18.35 37 хв 
Борщагівка 18.41 1 хв  18.42 45 хв 
Рубежівський 18.51 1 хв  18.52 55 хв 
Сирець 18.54 1 хв  18.55 58 хв 
Вишгородська 18.58 1 хв  18.59 1 г  2 хв 
Зеніт 19.01 1 хв  19.02 1 г  5 хв 
Почайна 19.05 4 хв  19.09 1 г  9 хв 
Троєщина-2 19.16 1 хв  19.17 1 г  20 хв 
Троєщина 19.18 1 хв  19.19 1 г  22 хв 
Лівобережна 19.22 1 хв  19.23 1 г  26 хв 
Дарниця 19.29 1 г  33 хв 

У розкладі поїзда 7427-28 Дарниця — Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031