У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7429-7430 Дарниця — Дарниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7429-7430 сполученням Дарниця - Дарниця відправляється зі станції Дарниця о 17.11 і прибуває на станцію Дарниця о 18.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Лівий Берег, Видубичі, Київ-Пас., Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Борщагівка, Рубежівський, Сирець, Вишгородська, Зеніт, Почайна, Троєщина-2, Троєщина, Лівобережна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 17.11
Лівий Берег 17.16 1 хв  17.17 5 хв 
Видубичі 17.21 2 хв  17.23 10 хв 
Київ-Пас. 17.34 3 хв  17.37 23 хв 
Караваєві Дачі 17.43 1 хв  17.44 32 хв 
Київ-Волинський 17.48 2 хв  17.50 37 хв 
Борщагівка 17.55 1 хв  17.56 44 хв 
Рубежівський 18.02 1 хв  18.03 51 хв 
Сирець 18.05 1 хв  18.06 54 хв 
Вишгородська 18.09 1 хв  18.10 58 хв 
Зеніт 18.12 1 хв  18.13 1 г  1 хв 
Почайна 18.16 1 хв  18.17 1 г  5 хв 
Троєщина-2 18.24 1 хв  18.25 1 г  13 хв 
Троєщина 18.27 1 хв  18.28 1 г  16 хв 
Лівобережна 18.32 1 хв  18.33 1 г  21 хв 
Дарниця 18.40 1 г  29 хв 

У розкладі поїзда 7429-7430 Дарниця — Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031