У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7429-30 Дарниця — Дарниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7429-30 сполученням Дарниця - Дарниця відправляється зі станції Дарниця о 18.21 і прибуває на станцію Дарниця о 19.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Лівий Берег, Видубичі, Київ-Пас., Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Борщагівка, Рубежівський, Сирець, Вишгородська, Зеніт, Почайна, Троєщина-2, Троєщина, Лівобережна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 18.21
Лівий Берег 18.26 1 хв  18.27 5 хв 
Видубичі 18.31 2 хв  18.33 10 хв 
Київ-Пас. 18.41 1 хв  18.42 20 хв 
Караваєві Дачі 18.47 1 хв  18.48 26 хв 
Київ-Волинський 18.52 2 хв  18.54 31 хв 
Борщагівка 18.59 1 хв  19.00 38 хв 
Рубежівський 19.08 1 хв  19.09 47 хв 
Сирець 19.12 1 хв  19.13 51 хв 
Вишгородська 19.16 1 хв  19.17 55 хв 
Зеніт 19.20 1 хв  19.21 59 хв 
Почайна 19.24 2 хв  19.26 1 г  3 хв 
Троєщина-2 19.33 1 хв  19.34 1 г  12 хв 
Троєщина 19.35 1 хв  19.36 1 г  14 хв 
Лівобережна 19.39 1 хв  19.40 1 г  18 хв 
Дарниця 19.46 1 г  25 хв 

У розкладі поїзда 7429-30 Дарниця — Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031