У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7436-7437 Святошин — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Святошин - Святошин номер 7436-7437 відправляється зі станції Святошин о 17.00 і прибуває на станцію Святошин о 18.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7436-7437 Святошин - Святошин пролягає по таким станціям як Київ-Волинський, Київ-Пас., Київ-Деміївський, Лівий Берег, Київська Русанівка, Київ-Дніпровський, Троєщина-2, Зеніт, Сирець.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 17.00
Борщагівка 17.05 1 хв  17.06 5 хв 
Київ-Волинський 17.12 2 хв  17.14 12 хв 
Караваєві Дачі 17.18 1 хв  17.19 18 хв 
Київ-Пас. 17.24 2 хв  17.26 24 хв 
Протасів Яр 17.30 2 хв  17.32 30 хв 
Київ-Деміївський 17.36 1 хв  17.37 36 хв 
Видубичі 17.39 2 хв  17.41 39 хв 
Лівий Берег 17.47 1 хв  17.48 47 хв 
Дарниця 17.52 9 хв  18.01 52 хв 
Київська Русанівка 18.04 1 хв  18.05 1 г  4 хв 
Лівобережна 18.07 1 хв  18.08 1 г  7 хв 
Київ-Дніпровський 18.10 1 хв  18.11 1 г  10 хв 
Троєщина 18.13 1 хв  18.14 1 г  13 хв 
Троєщина-2 18.15 1 хв  18.16 1 г  15 хв 
Почайна 18.26 1 хв  18.27 1 г  26 хв 
Зеніт 18.29 1 хв  18.30 1 г  29 хв 
Вишгородська 18.33 1 хв  18.34 1 г  33 хв 
Сирець 18.38 1 хв  18.39 1 г  38 хв 
Рубежівський 18.42 1 хв  18.43 1 г  42 хв 
Святошин 18.50 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 7436-7437 Святошин — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930