У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7446 Святошин — Дарниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Святошин - Дарниця номер 7446 відправляється зі станції Святошин о 20.30 і прибуває на станцію Дарниця о 21.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7446 Святошин - Дарниця пролягає по таким станціям як Борщагівка, Київ-Волинський, Караваєві Дачі, Київ-Пас., Протасів Яр, Київ-Деміївський, Видубичі, Лівий Берег.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 20.30
Борщагівка 20.35 1 хв  20.36 5 хв 
Київ-Волинський 20.42 2 хв  20.44 12 хв 
Караваєві Дачі 20.48 1 хв  20.49 18 хв 
Київ-Пас. 20.54 2 хв  20.56 24 хв 
Протасів Яр 21.00 2 хв  21.02 30 хв 
Київ-Деміївський 21.06 1 хв  21.07 36 хв 
Видубичі 21.09 2 хв  21.11 39 хв 
Лівий Берег 21.17 1 хв  21.18 47 хв 
Дарниця 21.22 52 хв 

У розкладі поїзда 7446 Святошин — Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031