У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7447 Дарниця — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Дарниця - Святошин номер 7447 відправляється зі станції Дарниця о 21.31 і прибуває на станцію Святошин о 22.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7447 Дарниця - Святошин пролягає по таким станціям як Київська Русанівка, Лівобережна, Київ-Дніпровський, Троєщина, Троєщина-2, Почайна, Зеніт, Вишгородська, Сирець, Рубежівський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 21.31
Київська Русанівка 21.35 1 хв  21.36 4 хв 
Лівобережна 21.38 1 хв  21.39 7 хв 
Київ-Дніпровський 21.41 1 хв  21.42 10 хв 
Троєщина 21.44 1 хв  21.45 13 хв 
Троєщина-2 21.46 1 хв  21.47 15 хв 
Почайна 21.56 1 хв  21.57 25 хв 
Зеніт 21.59 1 хв  22.00 28 хв 
Вишгородська 22.03 1 хв  22.04 32 хв 
Сирець 22.08 1 хв  22.09 37 хв 
Рубежівський 22.12 1 хв  22.13 41 хв 
Святошин 22.20 49 хв 

У розкладі поїзда 7447 Дарниця — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31