У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7448 Святошин — Дарниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Святошин - Дарниця номер 7448 відправляється зі станції Святошин о 21.30 і прибуває на станцію Дарниця о 22.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7448 Святошин - Дарниця пролягає по таким станціям як Борщагівка, Київ-Волинський, Караваєві Дачі, Київ-Пас., Протасів Яр, Київ-Деміївський, Видубичі, Лівий Берег.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 21.30
Борщагівка 21.35 1 хв  21.36 5 хв 
Київ-Волинський 21.42 2 хв  21.44 12 хв 
Караваєві Дачі 21.48 1 хв  21.49 18 хв 
Київ-Пас. 21.54 2 хв  21.56 24 хв 
Протасів Яр 22.00 2 хв  22.02 30 хв 
Київ-Деміївський 22.06 1 хв  22.07 36 хв 
Видубичі 22.09 2 хв  22.11 39 хв 
Лівий Берег 22.17 1 хв  22.18 47 хв 
Дарниця 22.22 52 хв 

У розкладі поїзда 7448 Святошин — Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930