У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

807О Івано-Франківськ — Ківерці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 807О сполученням Івано-Франківськ - Ківерці відправляється зі станції Івано-Франківськ о 15.20 і прибуває на станцію Ківерці о 23.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Калуш, Рожнятів, Долина, Болехів, Моршин, Стрий, Львів, Підзамче, Кам'янка-Бузька, Радехів, Стоянів, Горохів, Луцьк.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 15.20
Калуш 16.06 3 хв  16.09 46 хв 
Рожнятів 16.24 1 хв  16.25 1 г  4 хв 
Долина 16.57 1 хв  16.58 1 г  37 хв 
Болехів 17.14 1 хв  17.15 1 г  54 хв 
Моршин 17.27 1 хв  17.28 2 г  7 хв 
Стрий 17.48 2 хв  17.50 2 г  28 хв 
Львів 18.53 18 хв  19.11 3 г  33 хв 
Підзамче 19.23 2 хв  19.25 4 г  3 хв 
Кам'янка-Бузька 20.09 1 хв  20.10 4 г  49 хв 
Радехів 21.08 2 хв  21.10 5 г  48 хв 
Стоянів 21.40 1 хв  21.41 6 г  20 хв 
Горохів 21.58 1 хв  21.59 6 г  38 хв 
Луцьк 23.30 5 хв  23.35 8 г  10 хв 
Ківерці 23.50 8 г  30 хв 

У розкладі поїзда 807О Івано-Франківськ — Ківерці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031