У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

807Л Ківерці — Івано-Франківськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 807Л сполученням Ківерці - Івано-Франківськ відправляється зі станції Ківерці о 05.14 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 13.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Луцьк, Горохів, Стоянів, Радехів, Кам'янка-Бузька, Підзамче, Львів, Стрий, Моршин, Болехів, Долина, Рожнятів, Калуш.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ківерці 05.14
Луцьк 05.30 5 хв  05.35 16 хв 
Горохів 07.06 1 хв  07.07 1 г  52 хв 
Стоянів 07.24 1 хв  07.25 2 г  10 хв 
Радехів 07.55 1 хв  07.56 2 г  41 хв 
Кам'янка-Бузька 08.53 1 хв  08.54 3 г  39 хв 
Підзамче 09.39 2 хв  09.41 4 г  25 хв 
Львів 09.51 8 хв  09.59 4 г  37 хв 
Стрий 11.00 2 хв  11.02 5 г  46 хв 
Моршин 11.22 1 хв  11.23 6 г  8 хв 
Болехів 11.36 1 хв  11.37 6 г  22 хв 
Долина 11.57 1 хв  11.58 6 г  43 хв 
Рожнятів 12.30 1 хв  12.31 7 г  16 хв 
Калуш 12.48 2 хв  12.50 7 г  34 хв 
Івано-Франківськ 13.38 8 г  24 хв 

У розкладі поїзда 807Л Ківерці — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031