У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

807Ш Коломия — Ківерці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Коломия - Ківерці номер 807Ш відправляється зі станції Коломия о 14.58 і прибуває на станцію Ківерці о 23.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 807Ш Коломия - Ківерці пролягає по таким станціям як Івано-Франківськ, Калуш, Рожнятів, Долина, Болехів, Моршин, Стрий, Львів, Підзамче, Кам'янка-Бузька, Радехів, Стоянів, Горохів, Луцьк.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломия 14.58
Івано-Франківськ 15.38 5 хв  15.43 40 хв 
Калуш 16.25 2 хв  16.27 1 г  27 хв 
Рожнятів 16.41 1 хв  16.42 1 г  43 хв 
Долина 17.09 1 хв  17.10 2 г  11 хв 
Болехів 17.21 1 хв  17.22 2 г  23 хв 
Моршин 17.32 1 хв  17.33 2 г  34 хв 
Стрий 17.48 2 хв  17.50 2 г  50 хв 
Львів 18.53 18 хв  19.11 3 г  55 хв 
Підзамче 19.23 2 хв  19.25 4 г  25 хв 
Кам'янка-Бузька 20.10 1 хв  20.11 5 г  12 хв 
Радехів 21.06 2 хв  21.08 6 г  8 хв 
Стоянів 21.40 1 хв  21.41 6 г  42 хв 
Горохів 21.58 1 хв  21.59 7 г 
Луцьк 23.30 5 хв  23.35 8 г  32 хв 
Ківерці 23.50 8 г  52 хв 

У розкладі поїзда 807Ш Коломия — Ківерці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28