У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

825Д Авдіївка — Дніпро Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Авдіївка - Дніпро номер 825Д відправляється зі станції Авдіївка о 15.45 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 19.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 825Д Авдіївка - Дніпро пролягає по таким станціям як Очеретине, Покровськ, Межова, Просяна, Чаплине, Синельникове-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Авдіївка 15.45
Очеретине 15.59 1 хв  16.00 14 хв 
Покровськ 16.38 5 хв  16.43 53 хв 
Межова 17.14 2 хв  17.16 1 г  29 хв 
Просяна 17.40 1 хв  17.41 1 г  55 хв 
Чаплине 17.54 2 хв  17.56 2 г  9 хв 
Синельникове-2 18.52 2 хв  18.54 3 г  7 хв 
Дніпро-Головний 19.43 3 г  58 хв 

У розкладі поїзда 825Д Авдіївка — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28