У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

826 Дніпро-Головний — Авдіївка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 826 сполученням Дніпро-Головний - Авдіївка відправляється зі станції Дніпро-Головний о 09.56 і прибуває на станцію Авдіївка о 14.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Синельникове-1, Чаплине, Просяна, Межова, Покровськ, Очеретине.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 09.56
Синельникове-1 10.43 17 хв  11.00 47 хв 
Чаплине 11.58 2 хв  12.00 2 г  2 хв 
Просяна 12.10 1 хв  12.11 2 г  14 хв 
Межова 12.34 2 хв  12.36 2 г  38 хв 
Покровськ 13.05 5 хв  13.10 3 г  9 хв 
Очеретине 14.00 1 хв  14.01 4 г  4 хв 
Авдіївка 14.23 4 г  27 хв 

У розкладі поїзда 826 Дніпро-Головний — Авдіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031