У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

826 Дніпро-Головний — Авдіївка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 826 сполученням Дніпро-Головний - Авдіївка відправляється зі станції Дніпро-Головний о 09.56 і прибуває на станцію Авдіївка о 14.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Синельникове-1, Чаплине, Просяна, Межова, Покровськ, Очеретине.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

11.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 відмінити. 15.11.2021, 19.11.2021 призначити зміненим розкладом ст.Дніпро Гол. (відпр. 9.56); Пост Амур (10.01); ст.Нижньодніпровськ (10.04); ст.Н.Д.Вузол Парк Л (10.11); ст.Н.Д.Вузол Парк Г (10.14); ст.Ігрень (10.21); ст.Іларіонове (10.35); ст.Синельникове-2 (10.50); ст.Синельникове-1 (10.57 - 11.14); Пост 239 км (11.22); ст.Вишневецьке (11.28); ст.Роздори (11.33); ст.Письменна (11.45); ст.Улянівка (11.57); ст.Улянівка (11.57); ст.Чаплине (12.12 - 12.14); ст.Просяна (12.24 - 12.25); ст.Демурине (12.34); ст.Межова (12.48 - 12.50); ст.Удачна (13.04); ст.Покровськ (13.19 - 13.24); ст.Гродівка (13.46); ст.Желанна (13.54); ст.Очеретине (14.04 - 14.05); ст.Авдіївка (приб. 14.19).

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 09.56
Синельникове-1 10.43 17 хв  11.00 47 хв 
Чаплине 11.58 2 хв  12.00 2 г  2 хв 
Просяна 12.10 1 хв  12.11 2 г  14 хв 
Межова 12.34 2 хв  12.36 2 г  38 хв 
Покровськ 13.05 10 хв  13.15 3 г  9 хв 
Очеретине 13.50 1 хв  13.51 3 г  54 хв 
Авдіївка 14.05 4 г  9 хв 

У розкладі поїзда 826 Дніпро-Головний — Авдіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930