У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

852 Бершадь — Гайворон Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Бершадь - Гайворон номер 852 відправляється зі станції Бершадь о 14.00 і прибуває на станцію Гайворон о 16.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 852 Бершадь - Гайворон пролягає по таким станціям як Кириївка, Устя, Осіївка, Лугова, Жданова, Передбужжя.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Для розвитку туристичного потенціалу вузькоколійних залізниць стандарту 750мм, в добу 26/11, 24/12.2022 та 14/01, 18/02.2023 призначається регіональний поїзд № 851/852 сполученням Гайворон – Бершадь – Гайворон

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бершадь 14.00
Кириївка 14.19 10 хв  14.29 19 хв 
Устя 14.46 15 хв  15.01 46 хв 
Осіївка 15.17 10 хв  15.27 1 г  17 хв 
Лугова 15.39 5 хв  15.44 1 г  39 хв 
Жданова 15.53 10 хв  16.03 1 г  53 хв 
Передбужжя 16.11 20 хв  16.31 2 г  11 хв 
Гайворон 16.45 2 г  45 хв 

У розкладі поїзда 852 Бершадь — Гайворон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031