У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

864К Неданчичі — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 864К сполученням Неданчичі - Київ-Волинський відправляється зі станції Неданчичі о 04.46 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 09.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Славутич, Малійки, Левковичі, Чернігів, Вересоч, Ніжин, Бобровиця, Бровари, Видубичі, Протасів Яр, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Неданчичі 04.46
Селище Лісове 04.50 1 хв  04.51 4 хв 
Славутич 04.56 2 хв  04.58 10 хв 
Демійка 05.05 1 хв  05.06 19 хв 
Малійки 05.11 1 хв  05.12 25 хв 
Жукотки 05.21 1 хв  05.22 35 хв 
Левковичі 05.26 1 хв  05.27 40 хв 
Білоус 05.35 1 хв  05.36 49 хв 
Чернігів 05.50 10 хв  06.00 1 г  4 хв 
Ім. Бориса Олійника 06.33 2 хв  06.35 1 г  47 хв 
Вересоч 06.43 1 хв  06.44 1 г  57 хв 
Вертіївка 06.58 1 хв  06.59 2 г  12 хв 
Ніжин 07.16 7 хв  07.23 2 г  30 хв 
Носівка 07.43 1 хв  07.44 2 г  57 хв 
Бобровиця 08.04 1 хв  08.05 3 г  18 хв 
Бобрик 08.28 1 хв  08.29 3 г  42 хв 
Бровари 08.44 2 хв  08.46 3 г  58 хв 
Дарниця 09.02 6 хв  09.08 4 г  16 хв 
Видубичі 09.18 2 хв  09.20 4 г  32 хв 
Київ-Деміївський 09.23 1 хв  09.24 4 г  37 хв 
Протасів Яр 09.28 1 хв  09.29 4 г  42 хв 
Київ-Пас. 09.32 3 хв  09.35 4 г  46 хв 
Караваєві Дачі 09.40 1 хв  09.41 4 г  54 хв 
Київ-Волинський 09.46 5 г 

У розкладі поїзда 864К Неданчичі — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728