У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

866К Київ-Волинський — Неданчичі Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 866К сполученням Київ-Волинський - Неданчичі відправляється зі станції Київ-Волинський о 17.24 і прибуває на станцію Неданчичі о 22.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Київ-Пас., Київ-Деміївський, Дарниця, Бобрик, Носівка, Вертіївка, Ім. Бориса Олійника, Білоус, Жукотки, Демійка, Селище Лісове.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 17.24
Караваєві Дачі 17.28 1 хв  17.29 4 хв 
Київ-Пас. 17.34 5 хв  17.39 10 хв 
Протасів Яр 17.42 1 хв  17.43 18 хв 
Київ-Деміївський 17.47 3 хв  17.50 23 хв 
Видубичі 17.52 2 хв  17.54 28 хв 
Дарниця 18.04 3 хв  18.07 40 хв 
Бровари 18.25 1 хв  18.26 1 г  1 хв 
Бобрик 18.44 1 хв  18.45 1 г  20 хв 
Бобровиця 19.05 1 хв  19.06 1 г  41 хв 
Носівка 19.24 1 хв  19.25 2 г 
Ніжин 19.42 3 хв  19.45 2 г  18 хв 
Вертіївка 20.05 1 хв  20.06 2 г  41 хв 
Вересоч 20.19 1 хв  20.20 2 г  55 хв 
Ім. Бориса Олійника 20.29 1 хв  20.30 3 г  5 хв 
Чернігів 21.00 10 хв  21.10 3 г  36 хв 
Білоус 21.25 1 хв  21.26 4 г  1 хв 
Левковичі 21.34 1 хв  21.35 4 г  10 хв 
Жукотки 21.39 1 хв  21.40 4 г  15 хв 
Малійки 21.50 1 хв  21.51 4 г  26 хв 
Демійка 21.56 1 хв  21.57 4 г  32 хв 
Славутич 22.04 2 хв  22.06 4 г  40 хв 
Селище Лісове 22.11 1 хв  22.12 4 г  47 хв 
Неданчичі 22.16 4 г  52 хв 

У розкладі поїзда 866К Київ-Волинський — Неданчичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031