У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

867 Київ-Пас. — Гречани Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 867 сполученням Київ-Пас. - Гречани відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.17 і прибуває на станцію Гречани о 23.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 57 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 50 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Васильків-1, Чорнорудка, Черепашинці, Десенка, Тюшки, Могилівка, Жмеринка-Подільська, Стодульці, Нова Гута, Масивці, Хмельницький.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 15.17
Караваєві Дачі 15.23 1 хв  15.24 6 хв 
Київ-Волинський 15.28 1 хв  15.29 11 хв 
Вишневе 15.36 1 хв  15.37 19 хв 
Боярка 15.46 1 хв  15.47 29 хв 
Васильків-1 16.01 1 хв  16.02 44 хв 
Фастів-1 16.28 2 хв  16.30 1 г  11 хв 
Кожанка 16.50 1 хв  16.51 1 г  33 хв 
Попільня 17.08 1 хв  17.09 1 г  51 хв 
Брівки 17.25 1 хв  17.26 2 г  8 хв 
Чорнорудка 17.40 1 хв  17.41 2 г  23 хв 
Козятин-1 18.04 27 хв  18.31 2 г  47 хв 
Кордишівка 18.44 1 хв  18.45 3 г  27 хв 
Миколаївка 18.51 1 хв  18.52 3 г  34 хв 
Голендри 18.57 1 хв  18.58 3 г  40 хв 
Черепашинці 19.05 1 хв  19.06 3 г  48 хв 
Гулівці 19.12 1 хв  19.13 3 г  55 хв 
Воршиця 19.17 1 хв  19.18 4 г 
Калинівка-1 19.23 1 хв  19.24 4 г  6 хв 
Сальницький 19.29 1 хв  19.30 4 г  12 хв 
Десенка 19.40 1 хв  19.41 4 г  23 хв 
Стадниця 19.46 1 хв  19.47 4 г  29 хв 
Вінниця-Вантажна 19.49 1 хв  19.50 4 г  32 хв 
Вінниця 19.56 7 хв  20.03 4 г  39 хв 
Порпурівський 20.09 1 хв  20.10 4 г  52 хв 
Тюшки 20.15 1 хв  20.16 4 г  58 хв 
Веселка 20.19 1 хв  20.20 5 г  2 хв 
Яришівка 20.23 1 хв  20.24 5 г  6 хв 
Селищанський 20.29 1 хв  20.30 5 г  12 хв 
Гнівань 20.34 1 хв  20.35 5 г  17 хв 
Могилівка 20.40 1 хв  20.41 5 г  23 хв 
Козачівка 20.48 1 хв  20.49 5 г  31 хв 
Браїлів 20.53 1 хв  20.54 5 г  36 хв 
Тартак 20.56 1 хв  20.57 5 г  39 хв 
Жмеринка-Пас. 21.08 17 хв  21.25 5 г  51 хв 
Жмеринка-Подільська 21.36 1 хв  21.37 6 г  19 хв 
Межирів 21.44 1 хв  21.45 6 г  27 хв 
Лопатинці 21.48 1 хв  21.49 6 г  31 хв 
Дубки 21.52 1 хв  21.53 6 г  35 хв 
Сербинівці 21.58 1 хв  21.59 6 г  41 хв 
Стодульці 22.04 1 хв  22.05 6 г  47 хв 
Васютинці 22.10 1 хв  22.11 6 г  53 хв 
Радівці 22.18 1 хв  22.19 7 г  1 хв 
Комарівці 22.23 1 хв  22.24 7 г  6 хв 
Кориченці 22.30 1 хв  22.31 7 г  13 хв 
Нова Гута 22.35 1 хв  22.36 7 г  18 хв 
Волоське 22.40 1 хв  22.41 7 г  23 хв 
Деражня 22.49 1 хв  22.50 7 г  32 хв 
Літки 22.55 1 хв  22.56 7 г  38 хв 
Коржівці 23.02 1 хв  23.03 7 г  45 хв 
Масивці 23.08 1 хв  23.09 7 г  51 хв 
Верхня Ділянка 23.13 1 хв  23.14 7 г  56 хв 
Богданівці 23.20 1 хв  23.21 8 г  3 хв 
Копистин 23.24 1 хв  23.25 8 г  7 хв 
Ракове 23.30 1 хв  23.31 8 г  13 хв 
Хмельницький 23.36 5 хв  23.41 8 г  19 хв 
Кам'янецький Переїзд 23.46 1 хв  23.47 8 г  29 хв 
Речовий ринок 23.50 1 хв  23.51 8 г  33 хв 
Гречани 23.57 8 г  40 хв 

У розкладі поїзда 867 Київ-Пас. — Гречани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930