У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

867 Київ — Гречани Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Київ - Гречани номер 867 відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.17 і прибуває на станцію Гречани о 23.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 57 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 867 Київ - Гречани пролягає по таким станціям як Васильків-1, Чорнорудка, Черепашинці, Десенка, Тюшки, Могилівка, Жмеринка-Подільська, Стодульці, Нова Гута, Масивці, Хмельницький.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 15.17
Караваєві Дачі 15.23 1 хв  15.24 6 хв 
Київ-Волинський 15.28 1 хв  15.29 11 хв 
Вишневе 15.36 1 хв  15.37 19 хв 
Боярка 15.46 1 хв  15.47 29 хв 
Васильків-1 16.01 1 хв  16.02 44 хв 
Фастів-1 16.28 2 хв  16.30 1 г  11 хв 
Кожанка 16.50 1 хв  16.51 1 г  33 хв 
Попільня 17.08 1 хв  17.09 1 г  51 хв 
Брівки 17.25 1 хв  17.26 2 г  8 хв 
Чорнорудка 17.40 1 хв  17.41 2 г  23 хв 
Козятин-1 18.04 27 хв  18.31 2 г  47 хв 
Кордишівка 18.44 1 хв  18.45 3 г  27 хв 
Миколаївка 18.51 1 хв  18.52 3 г  34 хв 
Голендри 18.57 1 хв  18.58 3 г  40 хв 
Черепашинці 19.05 1 хв  19.06 3 г  48 хв 
Гулівці 19.12 1 хв  19.13 3 г  55 хв 
Варшиця 19.17 1 хв  19.18 4 г 
Калинівка-1 19.23 1 хв  19.24 4 г  6 хв 
Сальницький 19.29 1 хв  19.30 4 г  12 хв 
Десенка 19.40 1 хв  19.41 4 г  23 хв 
Стадниця 19.46 1 хв  19.47 4 г  29 хв 
Вінниця-Вантажна 19.49 1 хв  19.50 4 г  32 хв 
Вінниця 19.56 5 хв  20.01 4 г  39 хв 
Порпурівський 20.07 1 хв  20.08 4 г  50 хв 
Тюшки 20.13 1 хв  20.14 4 г  56 хв 
Веселка 20.17 1 хв  20.18 5 г 
Яришівка 20.21 1 хв  20.22 5 г  4 хв 
Селищанський 20.27 1 хв  20.28 5 г  10 хв 
Гнівань 20.32 1 хв  20.33 5 г  15 хв 
Могилівка 20.38 1 хв  20.39 5 г  21 хв 
Козачівка 20.46 1 хв  20.47 5 г  29 хв 
Браїлів 20.51 1 хв  20.52 5 г  34 хв 
Тартак 20.54 1 хв  20.55 5 г  37 хв 
Жмеринка-Пас. 21.06 16 хв  21.22 5 г  49 хв 
Жмеринка-Подільська 21.33 1 хв  21.34 6 г  16 хв 
Межирів 21.41 1 хв  21.42 6 г  24 хв 
Лопатинці 21.45 1 хв  21.46 6 г  28 хв 
Дубки 21.49 1 хв  21.50 6 г  32 хв 
Сербинівці 21.55 1 хв  21.56 6 г  38 хв 
Стодульці 22.01 1 хв  22.02 6 г  44 хв 
Васютинці 22.07 1 хв  22.08 6 г  50 хв 
Радівці 22.15 1 хв  22.16 6 г  58 хв 
Комарівці 22.20 1 хв  22.21 7 г  3 хв 
Кориченці 22.27 1 хв  22.28 7 г  10 хв 
Нова Гута 22.32 1 хв  22.33 7 г  15 хв 
Волоське 22.37 1 хв  22.38 7 г  20 хв 
Деражня 22.46 1 хв  22.47 7 г  29 хв 
Літки 22.52 1 хв  22.53 7 г  35 хв 
Коржівці 22.59 1 хв  23.00 7 г  42 хв 
Масивці 23.05 1 хв  23.06 7 г  48 хв 
Верхня Ділянка 23.10 1 хв  23.11 7 г  53 хв 
Богданівці 23.17 1 хв  23.18 8 г 
Копистин 23.21 1 хв  23.22 8 г  4 хв 
Ракове 23.27 1 хв  23.28 8 г  10 хв 
Хмельницький 23.33 5 хв  23.38 8 г  16 хв 
Кам'янецький Переїзд 23.43 1 хв  23.44 8 г  26 хв 
Речовий ринок 23.47 1 хв  23.48 8 г  30 хв 
Гречани 23.54 8 г  37 хв 

У розкладі поїзда 867 Київ-Пас. — Гречани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930