У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

867 Київ — Гречани Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Київ - Гречани номер 867 відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.41 і прибуває на станцію Гречани о 23.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 57 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 867 Київ - Гречани пролягає по таким станціям як Васильків-1, Чорнорудка, Черепашинці, Десенка, Тюшки, Могилівка, Жмеринка-Подільська, Стодульці, Нова Гута, Масивці, Хмельницький.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.41
Караваєві Дачі 14.47 1 хв  14.48 6 хв 
Київ-Волинський 14.52 1 хв  14.53 11 хв 
Вишневе 14.59 1 хв  15.00 18 хв 
Боярка 15.08 9 хв  15.17 27 хв 
Васильків-1 15.30 1 хв  15.31 49 хв 
Фастів-1 15.56 2 хв  15.58 1 г  15 хв 
Кожанка 16.15 1 хв  16.16 1 г  34 хв 
Попільня 16.31 1 хв  16.32 1 г  50 хв 
Брівки 16.48 1 хв  16.49 2 г  7 хв 
Чорнорудка 17.03 1 хв  17.04 2 г  22 хв 
Козятин-1 17.26 2 хв  17.28 2 г  45 хв 
Кордишівка 17.41 1 хв  17.42 3 г 
Миколаївка 17.48 1 хв  17.49 3 г  7 хв 
Голендри 17.54 1 хв  17.55 3 г  13 хв 
Черепашинці 18.02 1 хв  18.03 3 г  21 хв 
Гулівці 18.09 1 хв  18.10 3 г  28 хв 
Варшиця 18.14 1 хв  18.15 3 г  33 хв 
Калинівка-1 18.20 1 хв  18.21 3 г  39 хв 
Сальницький 18.26 1 хв  18.27 3 г  45 хв 
Десенка 18.47 1 хв  18.48 4 г  6 хв 
Стадниця 18.53 1 хв  18.54 4 г  12 хв 
Вінниця-Вантажна 18.56 1 хв  18.57 4 г  15 хв 
Вінниця 19.03 5 хв  19.08 4 г  22 хв 
Порпурівський 19.14 1 хв  19.15 4 г  33 хв 
Тюшки 19.20 1 хв  19.21 4 г  39 хв 
Веселка 19.24 1 хв  19.25 4 г  43 хв 
Яришівка 19.28 1 хв  19.29 4 г  47 хв 
Селищанський 19.34 1 хв  19.35 4 г  53 хв 
Гнівань 19.39 1 хв  19.40 4 г  58 хв 
Могилівка 19.45 1 хв  19.46 5 г  4 хв 
Козачівка 19.53 1 хв  19.54 5 г  12 хв 
Браїлів 19.58 1 хв  19.59 5 г  17 хв 
Тартак 20.01 1 хв  20.02 5 г  20 хв 
Жмеринка-Пас. 20.13 17 хв  20.30 5 г  32 хв 
Жмеринка-Подільська 20.41 1 хв  20.42 6 г 
Межирів 20.49 1 хв  20.50 6 г  8 хв 
Лопатинці 20.53 1 хв  20.54 6 г  12 хв 
Дубки 20.57 1 хв  20.58 6 г  16 хв 
Сербинівці 21.03 1 хв  21.04 6 г  22 хв 
Стодульці 21.09 1 хв  21.10 6 г  28 хв 
Васютинці 21.15 1 хв  21.16 6 г  34 хв 
Радівці 21.23 1 хв  21.24 6 г  42 хв 
Комарівці 21.28 1 хв  21.29 6 г  47 хв 
Кориченці 21.35 1 хв  21.36 6 г  54 хв 
Нова Гута 21.40 1 хв  21.41 6 г  59 хв 
Волоське 21.45 1 хв  21.46 7 г  4 хв 
Деражня 21.55 11 хв  22.06 7 г  14 хв 
Літки 22.12 1 хв  22.13 7 г  31 хв 
Коржівці 22.19 1 хв  22.20 7 г  38 хв 
Масивці 22.25 1 хв  22.26 7 г  44 хв 
Верхня Ділянка 22.30 1 хв  22.31 7 г  49 хв 
Богданівці 22.37 1 хв  22.38 7 г  56 хв 
Копистин 22.41 1 хв  22.42 8 г 
Ракове 22.47 1 хв  22.48 8 г  6 хв 
Хмельницький 22.53 5 хв  22.58 8 г  12 хв 
Кам'янецький Переїзд 23.03 1 хв  23.04 8 г  22 хв 
Речовий ринок 23.07 1 хв  23.08 8 г  26 хв 
Гречани 23.14 8 г  33 хв 

У розкладі поїзда 867 Київ-Пас. — Гречани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728