У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

867К Київ-Пас. — Жмеринка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 867К сполученням Київ-Пас. - Жмеринка-Пас. відправляється зі станції Київ-Пас. о 13.45 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 19.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 58 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Київ-Волинський, Боярка, Мотовилівка, Кожанка, Брівки, Козятин-1, Голендри, Калинівка-1, Десенка, Вінниця, Яришівка, Могилівка, Браїлів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 13.45
Караваєві Дачі 13.52 1 хв  13.53 7 хв 
Київ-Волинський 13.57 1 хв  13.58 12 хв 
Вишневе 14.05 1 хв  14.06 20 хв 
Боярка 14.15 1 хв  14.16 30 хв 
Васильків-1 14.29 1 хв  14.30 44 хв 
Мотовилівка 14.39 1 хв  14.40 54 хв 
Фастів-1 14.56 10 хв  15.06 1 г  11 хв 
Кожанка 15.25 1 хв  15.26 1 г  40 хв 
Попільня 15.43 1 хв  15.44 1 г  58 хв 
Брівки 16.01 1 хв  16.02 2 г  16 хв 
Чорнорудка 16.16 19 хв  16.35 2 г  31 хв 
Козятин-1 17.00 2 хв  17.02 3 г  15 хв 
Кордишівка 17.15 1 хв  17.16 3 г  30 хв 
Голендри 17.25 1 хв  17.26 3 г  40 хв 
Гулівці 17.37 1 хв  17.38 3 г  52 хв 
Калинівка-1 17.47 1 хв  17.48 4 г  2 хв 
Сосонка 17.55 1 хв  17.56 4 г  10 хв 
Десенка 18.00 1 хв  18.01 4 г  15 хв 
Вінниця-Вантажна 18.07 1 хв  18.08 4 г  22 хв 
Вінниця 18.13 5 хв  18.18 4 г  28 хв 
Тюшки 18.27 1 хв  18.28 4 г  42 хв 
Яришівка 18.33 1 хв  18.34 4 г  48 хв 
Гнівань 18.42 1 хв  18.43 4 г  57 хв 
Могилівка 18.48 1 хв  18.49 5 г  3 хв 
Козачівка 18.56 1 хв  18.57 5 г  11 хв 
Браїлів 19.01 1 хв  19.02 5 г  16 хв 
Жмеринка-Пас. 19.13 5 г  28 хв 

У розкладі поїзда 867К Київ-Пас. — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728