У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

868 Гречани — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Гречани - Київ номер 868 відправляється зі станції Гречани о 04.02 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 12.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 44 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 3 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 868 Гречани - Київ пролягає по таким станціям як Ракове, Масивці, Волоське, Радівці, Сербинівці, Жмеринка-Подільська, Тюшки, Гулівці, Брівки, Васильків-1, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

З 05.09.2022 по 10.10.2022 змінюється розклад регіонального поїзда № 868 Гречани – Київ До ст. Сестринівка розкладом, далі зміненим Чорнорудка 09.49-09.50 Брівки 10.04-10.22 Попільня 10.44-10.45 Кожанка 11.09-11.10 Фастів-1 11.30-11.40 Сорочий Брід 11.49 Мотовилівка 11.57 Васильків-1 12.05-12.06 Боярка 12.18-12.19 Вишневе 12.28-12.29 Київ-Волинський 12.34-12.35 Караваєві Дачі 12.37-12.38 Київ-Пас. (прим.) 12.44;

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гречани 04.02
Речовий ринок 04.08 2 хв  04.10 6 хв 
Кам'янецький Переїзд 04.13 2 хв  04.15 11 хв 
Хмельницький 04.21 15 хв  04.36 19 хв 
Ракове 04.40 1 хв  04.41 38 хв 
Копистин 04.46 1 хв  04.47 44 хв 
Богданівці 04.50 1 хв  04.51 48 хв 
Верхня Ділянка 04.56 1 хв  04.57 54 хв 
Масивці 05.01 1 хв  05.02 59 хв 
Коржівці 05.06 1 хв  05.07 1 г  4 хв 
Літки 05.13 1 хв  05.14 1 г  11 хв 
Деражня 05.19 1 хв  05.20 1 г  17 хв 
Волоське 05.28 1 хв  05.29 1 г  26 хв 
Нова Гута 05.33 1 хв  05.34 1 г  31 хв 
Кориченці 05.39 1 хв  05.40 1 г  37 хв 
Комарівці 05.46 1 хв  05.47 1 г  44 хв 
Радівці 05.51 1 хв  05.52 1 г  49 хв 
Гришки 05.56 1 хв  05.57 1 г  54 хв 
Васютинці 06.01 1 хв  06.02 1 г  59 хв 
Стодульці 06.06 1 хв  06.07 2 г  4 хв 
Сербинівці 06.12 1 хв  06.13 2 г  10 хв 
Дубки 06.17 1 хв  06.18 2 г  15 хв 
Лопатинці 06.22 1 хв  06.23 2 г  20 хв 
Межирів 06.27 1 хв  06.28 2 г  25 хв 
Жмеринка-Подільська 06.36 1 хв  06.37 2 г  34 хв 
Жмеринка-Пас. 06.48 28 хв  07.16 2 г  46 хв 
Браїлів 07.29 1 хв  07.30 3 г  27 хв 
Гнівань 07.42 1 хв  07.43 3 г  40 хв 
Тюшки 07.54 1 хв  07.55 3 г  52 хв 
Вінниця 08.05 4 хв  08.09 4 г  3 хв 
Вінниця-Вантажна 08.15 1 хв  08.16 4 г  13 хв 
Калинівка-1 08.31 1 хв  08.32 4 г  29 хв 
Гулівці 08.41 1 хв  08.42 4 г  39 хв 
Голендри 08.55 10 хв  09.05 4 г  53 хв 
Козятин-1 09.26 2 хв  09.28 5 г  24 хв 
Чорнорудка 09.49 1 хв  09.50 5 г  47 хв 
Брівки 10.04 15 хв  10.19 6 г  2 хв 
Попільня 10.41 1 хв  10.42 6 г  39 хв 
Кожанка 11.06 1 хв  11.07 7 г  4 хв 
Фастів-1 11.27 10 хв  11.37 7 г  25 хв 
Васильків-1 12.00 1 хв  12.01 7 г  58 хв 
Боярка 12.13 1 хв  12.14 8 г  11 хв 
Вишневе 12.23 1 хв  12.24 8 г  21 хв 
Київ-Волинський 12.29 1 хв  12.30 8 г  27 хв 
Караваєві Дачі 12.32 1 хв  12.33 8 г  30 хв 
Київ-Пас. 12.39 8 г  37 хв 

У розкладі поїзда 868 Гречани — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930