У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

868 Гречани — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Гречани - Київ номер 868 відправляється зі станції Гречани о 04.02 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 12.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 42 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 868 Гречани - Київ пролягає по таким станціям як Ракове, Масивці, Волоське, Радівці, Сербинівці, Жмеринка-Подільська, Вінниця, Козятин-1, Кожанка, Вишневе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гречани 04.02
Речовий ринок 04.08 2 хв  04.10 6 хв 
Кам'янецький Переїзд 04.13 2 хв  04.15 11 хв 
Хмельницький 04.21 15 хв  04.36 19 хв 
Ракове 04.40 1 хв  04.41 38 хв 
Копистин 04.46 1 хв  04.47 44 хв 
Богданівці 04.50 1 хв  04.51 48 хв 
Верхня Ділянка 04.56 1 хв  04.57 54 хв 
Масивці 05.01 1 хв  05.02 59 хв 
Коржівці 05.06 1 хв  05.07 1 г  4 хв 
Літки 05.13 1 хв  05.14 1 г  11 хв 
Деражня 05.19 1 хв  05.20 1 г  17 хв 
Волоське 05.28 1 хв  05.29 1 г  26 хв 
Нова Гута 05.33 1 хв  05.34 1 г  31 хв 
Кориченці 05.39 1 хв  05.40 1 г  37 хв 
Комарівці 05.46 1 хв  05.47 1 г  44 хв 
Радівці 05.51 1 хв  05.52 1 г  49 хв 
Гришки 05.56 1 хв  05.57 1 г  54 хв 
Васютинці 06.01 1 хв  06.02 1 г  59 хв 
Стодульці 06.06 1 хв  06.07 2 г  4 хв 
Сербинівці 06.12 1 хв  06.13 2 г  10 хв 
Дубки 06.17 1 хв  06.18 2 г  15 хв 
Лопатинці 06.22 1 хв  06.23 2 г  20 хв 
Межирів 06.27 1 хв  06.28 2 г  25 хв 
Жмеринка-Подільська 06.36 1 хв  06.37 2 г  34 хв 
Жмеринка-Пас. 06.48 28 хв  07.16 2 г  46 хв 
Браїлів 07.29 1 хв  07.30 3 г  27 хв 
Гнівань 07.42 1 хв  07.43 3 г  40 хв 
Вінниця 08.05 4 хв  08.09 4 г  3 хв 
Калинівка-1 08.31 1 хв  08.32 4 г  29 хв 
Гулівці 08.41 1 хв  08.42 4 г  39 хв 
Голендри 08.55 10 хв  09.05 4 г  53 хв 
Козятин-1 09.26 2 хв  09.28 5 г  24 хв 
Чорнорудка 09.49 1 хв  09.50 5 г  47 хв 
Брівки 10.03 1 хв  10.04 6 г  1 хв 
Попільня 10.21 1 хв  10.22 6 г  19 хв 
Кожанка 10.39 1 хв  10.40 6 г  37 хв 
Фастів-1 11.00 10 хв  11.10 6 г  58 хв 
Васильків-1 11.39 1 хв  11.40 7 г  37 хв 
Боярка 11.53 1 хв  11.54 7 г  51 хв 
Вишневе 12.02 1 хв  12.03 8 г 
Київ-Волинський 12.09 1 хв  12.10 8 г  7 хв 
Караваєві Дачі 12.14 1 хв  12.15 8 г  12 хв 
Київ-Пас. 12.21 8 г  19 хв 

У розкладі поїзда 868 Гречани — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930