У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

868 Гречани — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Гречани - Київ номер 868 відправляється зі станції Гречани о 04.25 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 12.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 45 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 868 Гречани - Київ пролягає по таким станціям як Ракове, Масивці, Волоське, Радівці, Сербинівці, Жмеринка-Подільська, Тюшки, Гулівці, Чорнорудка, Фастів-1, Київ-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гречани 04.25
Речовий ринок 04.31 2 хв  04.33 6 хв 
Кам'янецький Переїзд 04.36 2 хв  04.38 11 хв 
Хмельницький 04.44 5 хв  04.49 19 хв 
Ракове 04.53 1 хв  04.54 28 хв 
Копистин 04.59 1 хв  05.00 34 хв 
Богданівці 05.03 1 хв  05.04 38 хв 
Верхня Ділянка 05.09 1 хв  05.10 44 хв 
Масивці 05.14 1 хв  05.15 49 хв 
Коржівці 05.19 1 хв  05.20 54 хв 
Літки 05.26 1 хв  05.27 1 г  1 хв 
Деражня 05.32 1 хв  05.33 1 г  7 хв 
Волоське 05.41 1 хв  05.42 1 г  16 хв 
Нова Гута 05.46 1 хв  05.47 1 г  21 хв 
Кориченці 05.52 1 хв  05.53 1 г  27 хв 
Комарівці 05.59 1 хв  06.00 1 г  34 хв 
Радівці 06.04 1 хв  06.05 1 г  39 хв 
Гришки 06.09 1 хв  06.10 1 г  44 хв 
Васютинці 06.14 1 хв  06.15 1 г  49 хв 
Стодульці 06.19 1 хв  06.20 1 г  54 хв 
Сербинівці 06.25 1 хв  06.26 2 г 
Дубки 06.30 1 хв  06.31 2 г  5 хв 
Лопатинці 06.35 1 хв  06.36 2 г  10 хв 
Межирів 06.40 1 хв  06.41 2 г  15 хв 
Жмеринка-Подільська 06.49 1 хв  06.50 2 г  24 хв 
Жмеринка-Пас. 07.01 32 хв  07.33 2 г  36 хв 
Браїлів 07.46 1 хв  07.47 3 г  21 хв 
Гнівань 07.59 1 хв  08.00 3 г  34 хв 
Тюшки 08.12 1 хв  08.13 3 г  47 хв 
Вінниця 08.25 5 хв  08.30 4 г 
Вінниця-Вантажна 08.36 1 хв  08.37 4 г  11 хв 
Калинівка-1 08.53 1 хв  08.54 4 г  28 хв 
Гулівці 09.00 1 хв  09.01 4 г  35 хв 
Голендри 09.13 1 хв  09.14 4 г  48 хв 
Кордишівка 09.24 1 хв  09.25 4 г  59 хв 
Козятин-1 09.35 2 хв  09.37 5 г  10 хв 
Чорнорудка 09.59 1 хв  10.00 5 г  34 хв 
Брівки 10.14 11 хв  10.25 5 г  49 хв 
Попільня 10.43 1 хв  10.44 6 г  18 хв 
Кожанка 11.00 1 хв  11.01 6 г  35 хв 
Фастів-1 11.18 13 хв  11.31 6 г  53 хв 
Васильків-1 11.57 1 хв  11.58 7 г  32 хв 
Боярка 12.10 1 хв  12.11 7 г  45 хв 
Вишневе 12.20 1 хв  12.21 7 г  55 хв 
Київ-Волинський 12.27 1 хв  12.28 8 г  2 хв 
Караваєві Дачі 12.30 1 хв  12.31 8 г  5 хв 
Київ-Пас. 12.37 8 г  12 хв 

У розкладі поїзда 868 Гречани — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031