У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

868К Гречани — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 868К сполученням Гречани - Київ-Пас. відправляється зі станції Гречани о 04.10 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 12.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 44 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ракове, Масивці, Волоське, Радівці, Сербинівці, Жмеринка-Подільська, Тюшки, Гулівці, Брівки, Васильків-1, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гречани 04.10
Речовий ринок 04.16 2 хв  04.18 6 хв 
Кам'янецький Переїзд 04.21 3 хв  04.24 11 хв 
Хмельницький 04.32 5 хв  04.37 22 хв 
Ракове 04.41 1 хв  04.42 31 хв 
Копистин 04.47 1 хв  04.48 37 хв 
Богданівці 04.51 1 хв  04.52 41 хв 
Верхня Ділянка 04.57 1 хв  04.58 47 хв 
Масивці 05.02 1 хв  05.03 52 хв 
Коржівці 05.07 1 хв  05.08 57 хв 
Літки 05.14 1 хв  05.15 1 г  4 хв 
Деражня 05.20 1 хв  05.21 1 г  10 хв 
Волоське 05.29 1 хв  05.30 1 г  19 хв 
Нова Гута 05.34 1 хв  05.35 1 г  24 хв 
Кориченці 05.40 1 хв  05.41 1 г  30 хв 
Комарівці 05.47 1 хв  05.48 1 г  37 хв 
Радівці 05.52 1 хв  05.53 1 г  42 хв 
Гришки 05.57 1 хв  05.58 1 г  47 хв 
Васютинці 06.02 1 хв  06.03 1 г  52 хв 
Стодульці 06.07 1 хв  06.08 1 г  57 хв 
Сербинівці 06.13 1 хв  06.14 2 г  3 хв 
Дубки 06.18 1 хв  06.19 2 г  8 хв 
Лопатинці 06.23 1 хв  06.24 2 г  13 хв 
Межирів 06.28 1 хв  06.29 2 г  18 хв 
Жмеринка-Подільська 06.37 1 хв  06.38 2 г  27 хв 
Жмеринка-Пас. 06.49 27 хв  07.16 2 г  39 хв 
Браїлів 07.29 1 хв  07.30 3 г  19 хв 
Гнівань 07.42 1 хв  07.43 3 г  32 хв 
Тюшки 07.54 1 хв  07.55 3 г  44 хв 
Вінниця 08.05 4 хв  08.09 3 г  55 хв 
Вінниця-Вантажна 08.15 1 хв  08.16 4 г  5 хв 
Калинівка-1 08.31 1 хв  08.32 4 г  21 хв 
Гулівці 08.41 1 хв  08.42 4 г  31 хв 
Голендри 08.55 1 хв  08.56 4 г  45 хв 
Козятин-1 09.17 2 хв  09.19 5 г  7 хв 
Чорнорудка 09.40 1 хв  09.41 5 г  30 хв 
Брівки 09.54 1 хв  09.55 5 г  44 хв 
Попільня 10.11 1 хв  10.12 6 г  1 хв 
Кожанка 10.27 1 хв  10.28 6 г  17 хв 
Фастів-1 10.46 10 хв  10.56 6 г  36 хв 
Васильків-1 11.24 1 хв  11.25 7 г  14 хв 
Боярка 11.38 1 хв  11.39 7 г  28 хв 
Вишневе 11.47 1 хв  11.48 7 г  37 хв 
Київ-Волинський 11.54 1 хв  11.55 7 г  44 хв 
Караваєві Дачі 11.59 1 хв  12.00 7 г  49 хв 
Київ-Пас. 12.06 7 г  56 хв 

У розкладі поїзда 868К Гречани — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930