У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

868К Гречани — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 868К сполученням Гречани - Київ-Пас. відправляється зі станції Гречани о 04.10 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 12.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 44 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ракове, Масивці, Волоське, Радівці, Сербинівці, Жмеринка-Подільська, Тюшки, Гулівці, Брівки, Васильків-1, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гречани 04.10
Речовий ринок 04.16 2 хв  04.18 6 хв 
Кам'янецький Переїзд 04.21 3 хв  04.24 11 хв 
Хмельницький 04.32 5 хв  04.37 22 хв 
Ракове 04.41 1 хв  04.42 31 хв 
Копистин 04.47 1 хв  04.48 37 хв 
Богданівці 04.51 1 хв  04.52 41 хв 
Верхня Ділянка 04.57 1 хв  04.58 47 хв 
Масивці 05.02 1 хв  05.03 52 хв 
Коржівці 05.07 1 хв  05.08 57 хв 
Літки 05.14 1 хв  05.15 1 г  4 хв 
Деражня 05.20 1 хв  05.21 1 г  10 хв 
Волоське 05.29 1 хв  05.30 1 г  19 хв 
Нова Гута 05.34 1 хв  05.35 1 г  24 хв 
Кориченці 05.40 1 хв  05.41 1 г  30 хв 
Комарівці 05.47 1 хв  05.48 1 г  37 хв 
Радівці 05.52 1 хв  05.53 1 г  42 хв 
Гришки 05.57 1 хв  05.58 1 г  47 хв 
Васютинці 06.02 1 хв  06.03 1 г  52 хв 
Стодульці 06.07 1 хв  06.08 1 г  57 хв 
Сербинівці 06.13 1 хв  06.14 2 г  3 хв 
Дубки 06.18 1 хв  06.19 2 г  8 хв 
Лопатинці 06.23 1 хв  06.24 2 г  13 хв 
Межирів 06.28 1 хв  06.29 2 г  18 хв 
Жмеринка-Подільська 06.37 1 хв  06.38 2 г  27 хв 
Жмеринка-Пас. 06.49 27 хв  07.16 2 г  39 хв 
Браїлів 07.29 1 хв  07.30 3 г  19 хв 
Гнівань 07.42 1 хв  07.43 3 г  32 хв 
Тюшки 07.54 1 хв  07.55 3 г  44 хв 
Вінниця 08.05 4 хв  08.09 3 г  55 хв 
Вінниця-Вантажна 08.15 1 хв  08.16 4 г  5 хв 
Калинівка-1 08.31 1 хв  08.32 4 г  21 хв 
Гулівці 08.41 1 хв  08.42 4 г  31 хв 
Голендри 08.55 1 хв  08.56 4 г  45 хв 
Козятин-1 09.17 2 хв  09.19 5 г  7 хв 
Чорнорудка 09.40 1 хв  09.41 5 г  30 хв 
Брівки 09.54 1 хв  09.55 5 г  44 хв 
Попільня 10.11 1 хв  10.12 6 г  1 хв 
Кожанка 10.27 1 хв  10.28 6 г  17 хв 
Фастів-1 10.46 10 хв  10.56 6 г  36 хв 
Васильків-1 11.24 1 хв  11.25 7 г  14 хв 
Боярка 11.38 1 хв  11.39 7 г  28 хв 
Вишневе 11.47 1 хв  11.48 7 г  37 хв 
Київ-Волинський 11.54 1 хв  11.55 7 г  44 хв 
Караваєві Дачі 11.59 1 хв  12.00 7 г  49 хв 
Київ-Пас. 12.06 7 г  56 хв 

У розкладі поїзда 868К Гречани — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930