У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

870К Шепетівка — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 870К сполученням Шепетівка - Київ-Пас. відправляється зі станції Шепетівка о 03.35 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Новичі, Понінка, Печанівка, Чуднів-Волинський, Демчин, Іванківці, Залізничне, Попільня, Боярка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 03.35
Судилків 03.43 1 хв  03.44 8 хв 
Ватутіне 03.49 1 хв  03.50 14 хв 
Хролин 03.55 1 хв  03.56 20 хв 
Новичі 04.02 1 хв  04.03 27 хв 
Поляни 04.06 1 хв  04.07 31 хв 
Ганнусине 04.10 1 хв  04.11 35 хв 
Полонне 04.18 1 хв  04.19 43 хв 
Понінка 04.23 1 хв  04.24 48 хв 
Блидні 04.30 1 хв  04.31 55 хв 
Миропіль 04.37 1 хв  04.38 1 г  2 хв 
Колодяжний 04.43 1 хв  04.44 1 г  8 хв 
Печанівка 04.49 1 хв  04.50 1 г  14 хв 
Гордіївка 04.55 1 хв  04.56 1 г  20 хв 
Разіне 05.02 1 хв  05.03 1 г  27 хв 
Довбище 05.10 1 хв  05.11 1 г  35 хв 
Чуднів-Волинський 05.17 1 хв  05.18 1 г  42 хв 
Вакуленчук 05.25 1 хв  05.26 1 г  50 хв 
Михайленки 05.30 1 хв  05.31 1 г  55 хв 
Рачки 05.36 1 хв  05.37 2 г  1 хв 
Демчин 05.41 1 хв  05.42 2 г  6 хв 
Мирославка 05.46 1 хв  05.47 2 г  11 хв 
Райки 05.51 1 хв  05.52 2 г  16 хв 
Бердичів 06.01 2 хв  06.03 2 г  26 хв 
Іванківці 06.08 1 хв  06.09 2 г  33 хв 
Глухівці 06.16 1 хв  06.17 2 г  41 хв 
Каолінова 06.20 1 хв  06.21 2 г  45 хв 
Козятин-2 06.26 1 хв  06.27 2 г  51 хв 
Залізничне 06.29 1 хв  06.30 2 г  54 хв 
Козятин-1 06.38 16 хв  06.54 3 г  3 хв 
Чорнорудка 07.16 1 хв  07.17 3 г  41 хв 
Брівки 07.30 1 хв  07.31 3 г  55 хв 
Попільня 07.46 1 хв  07.47 4 г  11 хв 
Кожанка 08.03 1 хв  08.04 4 г  28 хв 
Фастів-1 08.22 13 хв  08.35 4 г  47 хв 
Васильків-1 08.58 1 хв  08.59 5 г  23 хв 
Боярка 09.12 1 хв  09.13 5 г  37 хв 
Вишневе 09.22 1 хв  09.23 5 г  47 хв 
Київ-Волинський 09.29 1 хв  09.30 5 г  54 хв 
Караваєві Дачі 09.34 1 хв  09.35 5 г  59 хв 
Київ-Пас. 09.42 6 г  7 хв 

У розкладі поїзда 870К Шепетівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031