У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

874К Коростень — Велідники Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 874К сполученням Коростень - Велідники відправляється зі станції Коростень о 17.50 і прибуває на станцію Велідники о 19.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Бехи, Ігнатпіль, Потаповичі, Овруч, Шоломськ, Квітневий, Норинськ, Хайчнорин.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 17.50
Бехи 18.14 1 хв  18.15 24 хв 
Ігнатпіль 18.23 1 хв  18.24 33 хв 
Потаповичі 18.34 1 хв  18.35 44 хв 
Овруч 18.48 16 хв  19.04 58 хв 
Шоломськ 19.16 1 хв  19.17 1 г  26 хв 
Квітневий 19.22 1 хв  19.23 1 г  32 хв 
Норинськ 19.29 1 хв  19.30 1 г  39 хв 
Хайчнорин 19.34 1 хв  19.35 1 г  44 хв 
Велідники 19.46 1 г  56 хв 

У розкладі поїзда 874К Коростень — Велідники можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031