У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

880К Київ-Волинський — Славутич Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 880К сполученням Київ-Волинський - Славутич відправляється зі станції Київ-Волинський о 11.45 і прибуває на станцію Славутич о 16.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Караваєві Дачі, Київ-Пас., Київ-Деміївський, Видубичі, Дарниця, Бровари, Бобровиця, Носівка, Ніжин, Вертіївка, Ім. Бориса Олійника, Чернігів, Жукотки, Малійки.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 11.45
Караваєві Дачі 11.50 1 хв  11.51 5 хв 
Київ-Пас. 11.56 10 хв  12.06 11 хв 
Київ-Деміївський 12.14 1 хв  12.15 29 хв 
Видубичі 12.18 2 хв  12.20 33 хв 
Дарниця 12.30 7 хв  12.37 45 хв 
Бровари 12.50 1 хв  12.51 1 г  5 хв 
Бобровиця 13.25 1 хв  13.26 1 г  40 хв 
Носівка 13.46 1 хв  13.47 2 г  1 хв 
Ніжин 14.04 4 хв  14.08 2 г  19 хв 
Вертіївка 14.30 4 хв  14.34 2 г  45 хв 
Ім. Бориса Олійника 14.57 1 хв  14.58 3 г  12 хв 
Чернігів 15.30 10 хв  15.40 3 г  45 хв 
Жукотки 16.04 1 хв  16.05 4 г  19 хв 
Малійки 16.15 1 хв  16.16 4 г  30 хв 
Славутич 16.30 4 г  45 хв 

У розкладі поїзда 880К Київ-Волинський — Славутич можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031