У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

882О Славутич — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 882О сполученням Славутич - Фастів-1 відправляється зі станції Славутич о 16.45 і прибуває на станцію Фастів-1 о 22.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Жукотки, Чернігів, Вертіївка, Носівка, Бобрик, Дарниця, Київ-Деміївський, Караваєві Дачі, Вишневе, Васильків-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Славутич 16.45
Малійки 16.59 1 хв  17.00 14 хв 
Жукотки 17.10 1 хв  17.11 25 хв 
Левковичі 17.17 1 хв  17.18 32 хв 
Чернігів 17.38 10 хв  17.48 53 хв 
Ім. Бориса Олійника 18.21 6 хв  18.27 1 г  36 хв 
Вертіївка 18.51 1 хв  18.52 2 г  6 хв 
Ніжин 19.08 2 хв  19.10 2 г  23 хв 
Носівка 19.29 1 хв  19.30 2 г  44 хв 
Бобровиця 19.49 1 хв  19.50 3 г  4 хв 
Бобрик 20.10 1 хв  20.11 3 г  25 хв 
Бровари 20.26 2 хв  20.28 3 г  41 хв 
Дарниця 20.44 3 хв  20.47 3 г  59 хв 
Видубичі 20.57 2 хв  20.59 4 г  12 хв 
Київ-Деміївський 21.01 1 хв  21.02 4 г  16 хв 
Київ-Пас. 21.09 3 хв  21.12 4 г  24 хв 
Караваєві Дачі 21.17 1 хв  21.18 4 г  32 хв 
Київ-Волинський 21.23 8 хв  21.31 4 г  38 хв 
Вишневе 21.38 1 хв  21.39 4 г  53 хв 
Боярка 21.49 1 хв  21.50 5 г  4 хв 
Васильків-1 22.03 1 хв  22.04 5 г  18 хв 
Мотовилівка 22.13 1 хв  22.14 5 г  28 хв 
Фастів-1 22.31 5 г  46 хв 

У розкладі поїзда 882О Славутич — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
      
Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031