У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

882О Славутич — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 882О сполученням Славутич - Фастів-1 відправляється зі станції Славутич о 16.45 і прибуває на станцію Фастів-1 о 22.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Жукотки, Чернігів, Вертіївка, Носівка, Бобрик, Дарниця, Київ-Деміївський, Караваєві Дачі, Вишневе, Васильків-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Славутич 16.45
Малійки 16.59 1 хв  17.00 14 хв 
Жукотки 17.10 1 хв  17.11 25 хв 
Левковичі 17.17 1 хв  17.18 32 хв 
Чернігів 17.38 10 хв  17.48 53 хв 
Ім. Бориса Олійника 18.21 6 хв  18.27 1 г  36 хв 
Вертіївка 18.51 1 хв  18.52 2 г  6 хв 
Ніжин 19.08 2 хв  19.10 2 г  23 хв 
Носівка 19.29 1 хв  19.30 2 г  44 хв 
Бобровиця 19.49 1 хв  19.50 3 г  4 хв 
Бобрик 20.10 1 хв  20.11 3 г  25 хв 
Бровари 20.26 2 хв  20.28 3 г  41 хв 
Дарниця 20.44 3 хв  20.47 3 г  59 хв 
Видубичі 20.57 2 хв  20.59 4 г  12 хв 
Київ-Деміївський 21.01 1 хв  21.02 4 г  16 хв 
Київ-Пас. 21.09 3 хв  21.12 4 г  24 хв 
Караваєві Дачі 21.17 1 хв  21.18 4 г  32 хв 
Київ-Волинський 21.23 8 хв  21.31 4 г  38 хв 
Вишневе 21.38 1 хв  21.39 4 г  53 хв 
Боярка 21.49 1 хв  21.50 5 г  4 хв 
Васильків-1 22.03 1 хв  22.04 5 г  18 хв 
Мотовилівка 22.13 1 хв  22.14 5 г  28 хв 
Фастів-1 22.31 5 г  46 хв 

У розкладі поїзда 882О Славутич — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031