У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

883К Зернове — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 883К сполученням Зернове - Київ-Волинський відправляється зі станції Зернове о 06.18 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 12.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Івотка, Терещенська, Алтинівка, Вирівка, Бахмач-Пас., Плиски, Ніжин, Бобровиця, Дарниця, Київ-Деміївський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Зернове 06.18
Хутір-Михайлівський 06.35 2 хв  06.37 17 хв 
Івотка 06.53 1 хв  06.54 35 хв 
Янпіль 07.01 1 хв  07.02 43 хв 
Терещенська 07.22 2 хв  07.24 1 г  4 хв 
Кролевець 07.44 2 хв  07.46 1 г  26 хв 
Алтинівка 07.58 1 хв  07.59 1 г  40 хв 
Мельня 08.08 1 хв  08.09 1 г  50 хв 
Вирівка 08.18 1 хв  08.19 2 г 
Конотоп 08.26 4 хв  08.30 2 г  8 хв 
Бахмач-Пас. 08.53 2 хв  08.55 2 г  35 хв 
Бахмач-Київський 09.00 1 хв  09.01 2 г  42 хв 
Плиски 09.22 1 хв  09.23 3 г  4 хв 
Крути 09.42 1 хв  09.43 3 г  24 хв 
Ніжин 10.01 2 хв  10.03 3 г  43 хв 
Носівка 10.21 1 хв  10.22 4 г  3 хв 
Бобровиця 10.41 1 хв  10.42 4 г  23 хв 
Бровари 11.16 1 хв  11.17 4 г  58 хв 
Дарниця 11.31 3 хв  11.34 5 г  13 хв 
Видубичі 11.44 2 хв  11.46 5 г  26 хв 
Київ-Деміївський 11.49 1 хв  11.50 5 г  31 хв 
Київ-Пас. 11.58 10 хв  12.08 5 г  40 хв 
Караваєві Дачі 12.13 1 хв  12.14 5 г  55 хв 
Київ-Волинський 12.19 6 г  1 хв 

У розкладі поїзда 883К Зернове — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031