У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

883К Зернове — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 883К сполученням Зернове - Київ-Волинський відправляється зі станції Зернове о 06.18 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 12.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Івотка, Терещенська, Алтинівка, Конотоп, Бахмач-Київський, Крути, Носівка, Бровари, Видубичі, Київ-Пас..
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Зернове 06.18
Хутір-Михайлівський 06.36 2 хв  06.38 18 хв 
Івотка 06.53 1 хв  06.54 35 хв 
Янпіль 07.01 1 хв  07.02 43 хв 
Терещенська 07.21 2 хв  07.23 1 г  3 хв 
Кролевець 07.43 1 хв  07.44 1 г  25 хв 
Алтинівка 07.56 1 хв  07.57 1 г  38 хв 
Мельня 08.06 1 хв  08.07 1 г  48 хв 
Конотоп 08.23 5 хв  08.28 2 г  5 хв 
Бахмач-Пас. 08.51 2 хв  08.53 2 г  33 хв 
Бахмач-Київський 08.58 1 хв  08.59 2 г  40 хв 
Плиски 09.22 1 хв  09.23 3 г  4 хв 
Крути 09.41 1 хв  09.42 3 г  23 хв 
Ніжин 10.00 2 хв  10.02 3 г  42 хв 
Носівка 10.20 1 хв  10.21 4 г  2 хв 
Бобровиця 10.39 1 хв  10.40 4 г  21 хв 
Бровари 11.14 1 хв  11.15 4 г  56 хв 
Дарниця 11.31 3 хв  11.34 5 г  13 хв 
Видубичі 11.44 2 хв  11.46 5 г  26 хв 
Київ-Деміївський 11.49 1 хв  11.50 5 г  31 хв 
Київ-Пас. 11.58 10 хв  12.08 5 г  40 хв 
Караваєві Дачі 12.13 1 хв  12.14 5 г  55 хв 
Київ-Волинський 12.19 6 г  1 хв 

У розкладі поїзда 883К Зернове — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031