У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

883К Зернове — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 883К сполученням Зернове - Київ-Волинський відправляється зі станції Зернове о 06.18 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 12.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Івотка, Терещенська, Алтинівка, Вирівка, Бахмач-Пас., Плиски, Ніжин, Бобровиця, Дарниця, Київ-Деміївський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Зернове 06.18
Хутір-Михайлівський 06.35 2 хв  06.37 17 хв 
Івотка 06.53 1 хв  06.54 35 хв 
Янпіль 07.01 1 хв  07.02 43 хв 
Терещенська 07.22 2 хв  07.24 1 г  4 хв 
Кролевець 07.44 2 хв  07.46 1 г  26 хв 
Алтинівка 07.58 1 хв  07.59 1 г  40 хв 
Мельня 08.08 1 хв  08.09 1 г  50 хв 
Вирівка 08.18 1 хв  08.19 2 г 
Конотоп 08.26 4 хв  08.30 2 г  8 хв 
Бахмач-Пас. 08.53 2 хв  08.55 2 г  35 хв 
Бахмач-Київський 09.00 1 хв  09.01 2 г  42 хв 
Плиски 09.22 1 хв  09.23 3 г  4 хв 
Крути 09.42 1 хв  09.43 3 г  24 хв 
Ніжин 10.01 2 хв  10.03 3 г  43 хв 
Носівка 10.21 1 хв  10.22 4 г  3 хв 
Бобровиця 10.41 1 хв  10.42 4 г  23 хв 
Бровари 11.16 1 хв  11.17 4 г  58 хв 
Дарниця 11.31 3 хв  11.34 5 г  13 хв 
Видубичі 11.44 2 хв  11.46 5 г  26 хв 
Київ-Деміївський 11.49 1 хв  11.50 5 г  31 хв 
Київ-Пас. 11.58 10 хв  12.08 5 г  40 хв 
Караваєві Дачі 12.13 1 хв  12.14 5 г  55 хв 
Київ-Волинський 12.19 6 г  1 хв 

У розкладі поїзда 883К Зернове — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
      
Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031