У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

884К Фастів-1 — Зернове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 884К сполученням Фастів-1 - Зернове відправляється зі станції Фастів-1 о 15.52 і прибуває на станцію Зернове о 22.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 55 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Боярка, Караваєві Дачі, Київ-Деміївський, Бровари, Носівка, Хороше Озеро, Бахмач-Пас., Вирівка, Кролевець, Івотка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 15.52
Мотовилівка 16.08 1 хв  16.09 16 хв 
Васильків-1 16.18 1 хв  16.19 26 хв 
Боярка 16.32 1 хв  16.33 40 хв 
Вишневе 16.42 1 хв  16.43 50 хв 
Київ-Волинський 16.49 3 хв  16.52 57 хв 
Караваєві Дачі 16.58 1 хв  16.59 1 г  6 хв 
Київ-Пас. 17.04 12 хв  17.16 1 г  12 хв 
Протасів Яр 17.19 1 хв  17.20 1 г  27 хв 
Київ-Деміївський 17.25 1 хв  17.26 1 г  33 хв 
Видубичі 17.28 2 хв  17.30 1 г  36 хв 
Дарниця 17.40 3 хв  17.43 1 г  48 хв 
Бровари 17.55 1 хв  17.56 2 г  3 хв 
Бобрик 18.11 1 хв  18.12 2 г  19 хв 
Бобровиця 18.32 1 хв  18.33 2 г  40 хв 
Носівка 18.51 1 хв  18.52 2 г  59 хв 
Ніжин 19.08 3 хв  19.11 3 г  16 хв 
Крути 19.28 1 хв  19.29 3 г  36 хв 
Хороше Озеро 19.36 1 хв  19.37 3 г  44 хв 
Плиски 19.48 1 хв  19.49 3 г  56 хв 
Бахмач-Київський 20.09 1 хв  20.10 4 г  17 хв 
Бахмач-Пас. 20.14 2 хв  20.16 4 г  22 хв 
Халимонове 20.26 1 хв  20.27 4 г  34 хв 
Конотоп 20.40 5 хв  20.45 4 г  48 хв 
Вирівка 20.55 1 хв  20.56 5 г  3 хв 
Мельня 21.06 1 хв  21.07 5 г  14 хв 
Алтинівка 21.16 1 хв  21.17 5 г  24 хв 
Кролевець 21.29 1 хв  21.30 5 г  37 хв 
Терещенська 21.53 1 хв  21.54 6 г  1 хв 
Янпіль 22.14 1 хв  22.15 6 г  22 хв 
Івотка 22.20 1 хв  22.21 6 г  28 хв 
Хутір-Михайлівський 22.38 2 хв  22.40 6 г  46 хв 
Зернове 22.56 7 г  4 хв 

У розкладі поїзда 884К Фастів-1 — Зернове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031