У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

885О Харків — Ворожба Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Ворожба номер 885О відправляється зі станції Харків-Пас. о 09.05 і прибуває на станцію Ворожба-Пас. о 12.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 885О Харків - Ворожба пролягає по таким станціям як Люботин, Богодухів, Кириківка, Смородине, Суми, Білопілля.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 09.05
Люботин 09.32 1 хв  09.33 27 хв 
Богодухів 10.16 1 хв  10.17 1 г  11 хв 
Кириківка 10.44 1 хв  10.45 1 г  39 хв 
Смородине 11.00 1 хв  11.01 1 г  55 хв 
Суми 11.43 3 хв  11.46 2 г  38 хв 
Білопілля 12.21 1 хв  12.22 3 г  16 хв 
Ворожба-Пас. 12.30 3 г  25 хв 

У розкладі поїзда 885О Харків-Пас. — Ворожба-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28