У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

885 Київ — Рівне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Київ - Рівне номер 885 відправляється зі станції Київ-Пас. о 12.17 і прибуває на станцію Рівне о 20.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 52 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 885 Київ - Рівне пролягає по таким станціям як Васильків-1, Попільня, Козятин-1, Іванківці, Михайленки, Печанівка, Поляни, Цвітоха, Могиляни, Здолбунів-Південний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 12.17
Караваєві Дачі 12.23 1 хв  12.24 6 хв 
Київ-Волинський 12.28 1 хв  12.29 11 хв 
Вишневе 12.35 1 хв  12.36 18 хв 
Боярка 12.46 1 хв  12.47 29 хв 
Васильків-1 13.00 1 хв  13.01 43 хв 
Мотовилівка 13.10 1 хв  13.11 53 хв 
Фастів-1 13.28 2 хв  13.30 1 г  11 хв 
Кожанка 13.48 1 хв  13.49 1 г  31 хв 
Чернявка 13.56 1 хв  13.57 1 г  39 хв 
Попільня 14.22 1 хв  14.23 2 г  5 хв 
Харліївка 14.30 1 хв  14.31 2 г  13 хв 
Брівки 14.40 1 хв  14.41 2 г  23 хв 
Чорнорудка 14.54 1 хв  14.55 2 г  37 хв 
Білосілля 14.59 1 хв  15.00 2 г  42 хв 
Козятин-1 15.20 15 хв  15.35 3 г  3 хв 
Залізничне 15.44 1 хв  15.45 3 г  27 хв 
Козятин-2 15.51 1 хв  15.52 3 г  34 хв 
Каолінова 15.57 1 хв  15.58 3 г  40 хв 
Глухівці 16.01 1 хв  16.02 3 г  44 хв 
Іванківці 16.09 1 хв  16.10 3 г  52 хв 
Бердичів 16.17 2 хв  16.19 4 г 
Мирославка 16.31 1 хв  16.32 4 г  14 хв 
Демчин 16.36 1 хв  16.37 4 г  19 хв 
Рачки 16.41 1 хв  16.42 4 г  24 хв 
Михайленки 16.48 1 хв  16.49 4 г  31 хв 
Вакуленчук 16.53 1 хв  16.54 4 г  36 хв 
Чуднів-Волинський 17.01 1 хв  17.02 4 г  44 хв 
Разіне 17.13 1 хв  17.14 4 г  56 хв 
Гордіївка 17.20 1 хв  17.21 5 г  3 хв 
Печанівка 17.26 1 хв  17.27 5 г  9 хв 
Колодяжний 17.32 1 хв  17.33 5 г  15 хв 
Миропіль 17.38 1 хв  17.39 5 г  21 хв 
Понінка 17.48 1 хв  17.49 5 г  31 хв 
Полонне 17.52 1 хв  17.53 5 г  35 хв 
Поляни 18.03 1 хв  18.04 5 г  46 хв 
Новичі 18.07 1 хв  18.08 5 г  50 хв 
Хролин 18.14 1 хв  18.15 5 г  57 хв 
Судилків 18.22 1 хв  18.23 6 г  5 хв 
Шепетівка 18.31 12 хв  18.43 6 г  14 хв 
Цвітоха 18.57 1 хв  18.58 6 г  40 хв 
Славута-1 19.06 1 хв  19.07 6 г  49 хв 
Баранне 19.11 1 хв  19.12 6 г  54 хв 
Кривин 19.22 1 хв  19.23 7 г  5 хв 
Бадівка 19.31 1 хв  19.32 7 г  14 хв 
Могиляни 19.39 1 хв  19.40 7 г  22 хв 
Острог 19.46 1 хв  19.47 7 г  29 хв 
Українка 19.52 1 хв  19.53 7 г  35 хв 
Івачкове 19.59 1 хв  20.00 7 г  42 хв 
Семилітка 20.04 1 хв  20.05 7 г  47 хв 
Здолбунів-Південний 20.15 1 хв  20.16 7 г  58 хв 
Здолбунів-Пас. 20.22 1 хв  20.23 8 г  5 хв 
Квасилів 20.28 1 хв  20.29 8 г  11 хв 
Рівне 20.40 8 г  23 хв 

У розкладі поїзда 885 Київ-Пас. — Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930