У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

885К Київ-Пас. — Рівне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 885К сполученням Київ-Пас. - Рівне відправляється зі станції Київ-Пас. о 12.17 і прибуває на станцію Рівне о 20.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 0 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Вишневе, Мотовилівка, Козятин-1, Каолінова, Полонне, Хролин, Цвітоха, Кривин, Острог, Здолбунів-Південний.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 12.17
Караваєві Дачі 12.23 1 хв  12.24 6 хв 
Київ-Волинський 12.28 1 хв  12.29 11 хв 
Вишневе 12.35 1 хв  12.36 18 хв 
Боярка 12.46 1 хв  12.47 29 хв 
Васильків-1 13.00 1 хв  13.01 43 хв 
Мотовилівка 13.10 1 хв  13.11 53 хв 
Фастів-1 13.28 2 хв  13.30 1 г  11 хв 
Кожанка 13.48 1 хв  13.49 1 г  31 хв 
Козятин-1 15.05 12 хв  15.17 2 г  48 хв 
Залізничне 15.26 1 хв  15.27 3 г  9 хв 
Козятин-2 15.29 1 хв  15.30 3 г  12 хв 
Каолінова 15.35 1 хв  15.36 3 г  18 хв 
Глухівці 15.39 1 хв  15.40 3 г  22 хв 
Понінка 17.26 1 хв  17.27 5 г  9 хв 
Полонне 17.30 1 хв  17.31 5 г  13 хв 
Поляни 17.41 1 хв  17.42 5 г  24 хв 
Новичі 17.45 1 хв  17.46 5 г  28 хв 
Хролин 17.52 1 хв  17.53 5 г  35 хв 
Судилків 18.00 1 хв  18.01 5 г  43 хв 
Шепетівка 18.09 16 хв  18.25 5 г  52 хв 
Цвітоха 18.40 1 хв  18.41 6 г  23 хв 
Славута-1 18.49 1 хв  18.50 6 г  32 хв 
Баранне 18.54 1 хв  18.55 6 г  37 хв 
Кривин 19.05 1 хв  19.06 6 г  48 хв 
Бадівка 19.14 1 хв  19.15 6 г  57 хв 
Могиляни 19.22 1 хв  19.23 7 г  5 хв 
Острог 19.29 1 хв  19.30 7 г  12 хв 
Івачкове 19.39 1 хв  19.40 7 г  22 хв 
Семилітка 19.45 1 хв  19.46 7 г  28 хв 
Здолбунів-Південний 19.53 1 хв  19.54 7 г  36 хв 
Здолбунів-Пас. 20.00 2 хв  20.02 7 г  43 хв 
Квасилів 20.07 1 хв  20.08 7 г  50 хв 
Рівне 20.18 8 г  1 хв 

У розкладі поїзда 885К Київ-Пас. — Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31