У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

885 Київ — Рівне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Київ - Рівне номер 885 відправляється зі станції Київ-Пас. о 12.17 і прибуває на станцію Рівне о 20.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 50 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 885 Київ - Рівне пролягає по таким станціям як Васильків-1, Попільня, Козятин-1, Іванківці, Михайленки, Печанівка, Поляни, Цвітоха, Могиляни, Здолбунів-Пас..
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 12.17
Караваєві Дачі 12.23 1 хв  12.24 6 хв 
Київ-Волинський 12.28 1 хв  12.29 11 хв 
Вишневе 12.35 1 хв  12.36 18 хв 
Боярка 12.46 1 хв  12.47 29 хв 
Васильків-1 13.00 1 хв  13.01 43 хв 
Мотовилівка 13.10 1 хв  13.11 53 хв 
Фастів-1 13.28 2 хв  13.30 1 г  11 хв 
Кожанка 13.48 1 хв  13.49 1 г  31 хв 
Чернявка 13.56 1 хв  13.57 1 г  39 хв 
Попільня 14.07 1 хв  14.08 1 г  50 хв 
Харліївка 14.15 1 хв  14.16 1 г  58 хв 
Брівки 14.25 1 хв  14.26 2 г  8 хв 
Чорнорудка 14.39 1 хв  14.40 2 г  22 хв 
Білосілля 14.44 1 хв  14.45 2 г  27 хв 
Козятин-1 15.05 12 хв  15.17 2 г  48 хв 
Залізничне 15.26 1 хв  15.27 3 г  9 хв 
Козятин-2 15.29 1 хв  15.30 3 г  12 хв 
Каолінова 15.35 1 хв  15.36 3 г  18 хв 
Глухівці 15.39 1 хв  15.40 3 г  22 хв 
Іванківці 15.47 1 хв  15.48 3 г  30 хв 
Бердичів 15.55 2 хв  15.57 3 г  38 хв 
Мирославка 16.09 1 хв  16.10 3 г  52 хв 
Демчин 16.14 1 хв  16.15 3 г  57 хв 
Рачки 16.19 1 хв  16.20 4 г  2 хв 
Михайленки 16.26 1 хв  16.27 4 г  9 хв 
Вакуленчук 16.31 1 хв  16.32 4 г  14 хв 
Чуднів-Волинський 16.39 1 хв  16.40 4 г  22 хв 
Разіне 16.51 1 хв  16.52 4 г  34 хв 
Гордіївка 16.58 1 хв  16.59 4 г  41 хв 
Печанівка 17.04 1 хв  17.05 4 г  47 хв 
Колодяжний 17.10 1 хв  17.11 4 г  53 хв 
Миропіль 17.16 1 хв  17.17 4 г  59 хв 
Понінка 17.26 1 хв  17.27 5 г  9 хв 
Полонне 17.30 1 хв  17.31 5 г  13 хв 
Поляни 17.41 1 хв  17.42 5 г  24 хв 
Новичі 17.45 1 хв  17.46 5 г  28 хв 
Хролин 17.52 1 хв  17.53 5 г  35 хв 
Судилків 18.00 1 хв  18.01 5 г  43 хв 
Шепетівка 18.09 15 хв  18.24 5 г  52 хв 
Цвітоха 18.39 1 хв  18.40 6 г  22 хв 
Славута-1 18.48 1 хв  18.49 6 г  31 хв 
Баранне 18.53 1 хв  18.54 6 г  36 хв 
Кривин 19.04 1 хв  19.05 6 г  47 хв 
Бадівка 19.13 1 хв  19.14 6 г  56 хв 
Могиляни 19.21 1 хв  19.22 7 г  4 хв 
Острог 19.28 1 хв  19.29 7 г  11 хв 
Івачкове 19.38 1 хв  19.39 7 г  21 хв 
Семилітка 19.44 1 хв  19.45 7 г  27 хв 
Здолбунів-Південний 19.52 1 хв  19.53 7 г  35 хв 
Здолбунів-Пас. 19.59 2 хв  20.01 7 г  42 хв 
Рівне 20.17 8 г 

У розкладі поїзда 885 Київ-Пас. — Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930