У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

886К Рівне — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Рівне - Шепетівка номер 886К відправляється зі станції Рівне о 20.35 і прибуває на станцію Шепетівка о 23.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 886К Рівне - Шепетівка пролягає по таким станціям як Дворецька, Басів Кут, Квасилів, Здолбунів-Пас., Здолбунів-Південний, Семилітка, Івачкове, Українка, Острог, Могиляни, Бадівка, Кривин, Колом'є, Баранне, Славута-1, Цвітоха, Кам'янка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рівне 20.35
Дворецька 20.37 1 хв  20.38 2 хв 
Басів Кут 20.43 1 хв  20.44 8 хв 
Квасилів 20.48 1 хв  20.49 13 хв 
Здолбунів-Пас. 20.55 5 хв  21.00 20 хв 
Здолбунів-Південний 21.07 1 хв  21.08 32 хв 
Семилітка 21.14 1 хв  21.15 39 хв 
Івачкове 21.18 1 хв  21.19 43 хв 
Українка 21.24 1 хв  21.25 49 хв 
Острог 21.32 11 хв  21.43 57 хв 
Могиляни 21.50 1 хв  21.51 1 г  15 хв 
Бадівка 21.56 2 хв  21.58 1 г  21 хв 
Кривин 22.05 1 хв  22.06 1 г  30 хв 
Колом'є 22.11 1 хв  22.12 1 г  36 хв 
Баранне 22.17 1 хв  22.18 1 г  42 хв 
Славута-1 22.24 11 хв  22.35 1 г  49 хв 
Цвітоха 22.44 1 хв  22.45 2 г  9 хв 
Кам'янка 22.49 1 хв  22.50 2 г  14 хв 
Шепетівка 23.00 2 г  25 хв 

У розкладі поїзда 886К Рівне — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28