У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

886 Рівне — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Рівне - Шепетівка номер 886 відправляється зі станції Рівне о 20.35 і прибуває на станцію Шепетівка о 22.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 886 Рівне - Шепетівка пролягає по таким станціям як Здолбунів-Пас., Здолбунів-Південний, Семилітка, Івачкове, Українка, Острог, Могиляни, Бадівка, Кривин, Колом'є, Баранне, Славута-1, Цвітоха, Кам'янка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рівне 20.35
Здолбунів-Пас. 20.55 5 хв  21.00 20 хв 
Здолбунів-Південний 21.07 1 хв  21.08 32 хв 
Семилітка 21.14 1 хв  21.15 39 хв 
Івачкове 21.18 1 хв  21.19 43 хв 
Українка 21.24 1 хв  21.25 49 хв 
Острог 21.31 1 хв  21.32 56 хв 
Могиляни 21.39 1 хв  21.40 1 г  4 хв 
Бадівка 21.45 2 хв  21.47 1 г  10 хв 
Кривин 21.53 1 хв  21.54 1 г  18 хв 
Колом'є 21.59 1 хв  22.00 1 г  24 хв 
Баранне 22.05 1 хв  22.06 1 г  30 хв 
Славута-1 22.12 11 хв  22.23 1 г  37 хв 
Цвітоха 22.33 1 хв  22.34 1 г  58 хв 
Кам'янка 22.38 1 хв  22.39 2 г  3 хв 
Шепетівка 22.49 2 г  14 хв 

У розкладі поїзда 886 Рівне — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930