У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

886К Рівне — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 886К сполученням Рівне - Шепетівка відправляється зі станції Рівне о 20.35 і прибуває на станцію Шепетівка о 22.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Дворецька, Басів Кут, Квасилів, Здолбунів-Пас., Здолбунів-Південний, Семилітка, Івачкове, Українка, Острог, Могиляни, Бадівка, Кривин, Колом'є, Баранне, Славута-1, Цвітоха, Кам'янка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рівне 20.35
Дворецька 20.37 1 хв  20.38 2 хв 
Басів Кут 20.43 1 хв  20.44 8 хв 
Квасилів 20.48 1 хв  20.49 13 хв 
Здолбунів-Пас. 20.55 5 хв  21.00 20 хв 
Здолбунів-Південний 21.07 1 хв  21.08 32 хв 
Семилітка 21.14 1 хв  21.15 39 хв 
Івачкове 21.18 1 хв  21.19 43 хв 
Українка 21.24 1 хв  21.25 49 хв 
Острог 21.32 11 хв  21.43 57 хв 
Могиляни 21.50 1 хв  21.51 1 г  15 хв 
Бадівка 21.56 2 хв  21.58 1 г  21 хв 
Кривин 22.05 1 хв  22.06 1 г  30 хв 
Колом'є 22.11 1 хв  22.12 1 г  36 хв 
Баранне 22.17 1 хв  22.18 1 г  42 хв 
Славута-1 22.24 1 хв  22.25 1 г  49 хв 
Цвітоха 22.34 1 хв  22.35 1 г  59 хв 
Кам'янка 22.39 1 хв  22.40 2 г  4 хв 
Шепетівка 22.50 2 г  15 хв 

У розкладі поїзда 886К Рівне — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031