У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

887Д Харків — Попасна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Харків - Попасна номер 887Д відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.33 і прибуває на станцію Попасна о 22.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 887Д Харків - Попасна пролягає по таким станціям як Чугуїв, Шевченкове-Південне, Первомайське-Південне, Куп'янськ-Вузловий, Сватово, Кабанне, Кремінне, Рубіжне, Лисичанськ, Попасна-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.33
Чугуїв 18.24 1 хв  18.25 51 хв 
Шевченкове-Південне 18.56 1 хв  18.57 1 г  23 хв 
Первомайське-Південне 19.05 1 хв  19.06 1 г  32 хв 
Куп'янськ-Вузловий 19.39 7 хв  19.46 2 г  6 хв 
Сватово 20.41 19 хв  21.00 3 г  8 хв 
Кабанне 21.17 6 хв  21.23 3 г  44 хв 
Кремінне 21.38 1 хв  21.39 4 г  5 хв 
Рубіжне 21.50 1 хв  21.51 4 г  17 хв 
Лисичанськ 22.04 1 хв  22.05 4 г  31 хв 
Попасна-2 22.47 1 хв  22.48 5 г  14 хв 
Попасна 22.53 5 г  20 хв 

У розкладі поїзда 887Д Харків-Пас. — Попасна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28