У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

887К Ворожба-Пас. — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 887К сполученням Ворожба-Пас. - Фастів-1 відправляється зі станції Ворожба-Пас. о 17.22 і прибуває на станцію Фастів-1 о 00.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Карпилівка, Степанівка, Зафатівка, Дубов'язівка, Лобківка, Бахмач-Пас., Крути, Кобижчі, Бровари, Київ-Деміївський, Київ-Волинський, Васильків-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворожба-Пас. 17.22
Бабаківка 17.34 1 хв  17.35 12 хв 
Кошари 17.39 1 хв  17.40 17 хв 
Карпилівка 17.45 1 хв  17.46 23 хв 
Клепали 17.50 1 хв  17.51 28 хв 
Путивль 17.59 2 хв  18.01 37 хв 
Степанівка 18.09 1 хв  18.10 47 хв 
Путійська 18.17 1 хв  18.18 55 хв 
Грузьке 18.22 1 хв  18.23 1 г 
Зафатівка 18.26 1 хв  18.27 1 г  4 хв 
Дубинка 18.30 1 хв  18.31 1 г  8 хв 
В'язове 18.35 1 хв  18.36 1 г  13 хв 
Дубов'язівка 18.39 1 хв  18.40 1 г  17 хв 
Джигаївка 18.43 1 хв  18.44 1 г  21 хв 
Калинівка 18.48 1 хв  18.49 1 г  26 хв 
Лобківка 18.52 1 хв  18.53 1 г  30 хв 
Залізобетонний 18.57 1 хв  18.58 1 г  35 хв 
Конотоп 19.04 23 хв  19.27 1 г  42 хв 
Бахмач-Пас. 19.51 2 хв  19.53 2 г  29 хв 
Бахмач-Київський 19.58 1 хв  19.59 2 г  36 хв 
Плиски 20.20 1 хв  20.21 2 г  58 хв 
Крути 20.39 1 хв  20.40 3 г  17 хв 
Ніжин 20.57 3 хв  21.00 3 г  35 хв 
Носівка 21.18 1 хв  21.19 3 г  56 хв 
Кобижчі 21.28 9 хв  21.37 4 г  6 хв 
Бобровиця 21.50 1 хв  21.51 4 г  28 хв 
Бобрик 22.12 1 хв  22.13 4 г  50 хв 
Бровари 22.30 2 хв  22.32 5 г  8 хв 
Дарниця 22.50 5 хв  22.55 5 г  28 хв 
Видубичі 23.05 2 хв  23.07 5 г  43 хв 
Київ-Деміївський 23.10 1 хв  23.11 5 г  48 хв 
Київ-Пас. 23.20 3 хв  23.23 5 г  58 хв 
Караваєві Дачі 23.28 1 хв  23.29 6 г  6 хв 
Київ-Волинський 23.34 1 хв  23.35 6 г  12 хв 
Вишневе 23.41 1 хв  23.42 6 г  19 хв 
Боярка 23.50 1 хв  23.51 6 г  28 хв 
Васильків-1 00.04 1 хв  00.05 6 г  42 хв 
Фастів-1 00.27 7 г  5 хв 

У розкладі поїзда 887К Ворожба-Пас. — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930