У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

888Л Київ-Волинський — Ворожба-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 888Л сполученням Київ-Волинський - Ворожба-Пас. відправляється зі станції Київ-Волинський о 09.21 і прибуває на станцію Ворожба-Пас. о 15.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Київ-Деміївський, Бровари, Ніжин, Старий Луг, Конотоп, Калинівка, В'язове, Грузьке, Путивль, Кошари.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 09.21
Караваєві Дачі 09.25 2 хв  09.27 4 хв 
Київ-Пас. 09.32 10 хв  09.42 11 хв 
Київ-Деміївський 09.51 3 хв  09.54 30 хв 
Видубичі 09.57 2 хв  09.59 36 хв 
Дарниця 10.09 3 хв  10.12 48 хв 
Бровари 10.28 1 хв  10.29 1 г  7 хв 
Бобровиця 11.03 1 хв  11.04 1 г  42 хв 
Носівка 11.24 1 хв  11.25 2 г  3 хв 
Ніжин 11.42 4 хв  11.46 2 г  21 хв 
Крути 12.03 1 хв  12.04 2 г  42 хв 
Плиски 12.21 1 хв  12.22 3 г 
Старий Луг 12.36 1 хв  12.37 3 г  15 хв 
Бахмач-Київський 12.46 1 хв  12.47 3 г  25 хв 
Бахмач-Пас. 12.51 2 хв  12.53 3 г  30 хв 
Конотоп 13.15 23 хв  13.38 3 г  54 хв 
Залізобетонний 13.43 1 хв  13.44 4 г  22 хв 
Лобківка 13.47 1 хв  13.48 4 г  26 хв 
Калинівка 13.52 1 хв  13.53 4 г  31 хв 
Джигаївка 13.57 1 хв  13.58 4 г  36 хв 
Дубов'язівка 14.01 1 хв  14.02 4 г  40 хв 
В'язове 14.05 1 хв  14.06 4 г  44 хв 
Дубинка 14.10 1 хв  14.11 4 г  49 хв 
Зафатівка 14.14 1 хв  14.15 4 г  53 хв 
Грузьке 14.18 1 хв  14.19 4 г  57 хв 
Путійська 14.24 1 хв  14.25 5 г  3 хв 
Степанівка 14.32 1 хв  14.33 5 г  11 хв 
Путивль 14.42 2 хв  14.44 5 г  21 хв 
Клепали 14.51 1 хв  14.52 5 г  30 хв 
Карпилівка 14.56 1 хв  14.57 5 г  35 хв 
Кошари 15.03 1 хв  15.04 5 г  42 хв 
Бабаківка 15.08 1 хв  15.09 5 г  47 хв 
Ворожба-Пас. 15.20 5 г  59 хв 

У розкладі поїзда 888Л Київ-Волинський — Ворожба-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031