У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

890К Вінниця — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 890К сполученням Вінниця - Коростень відправляється зі станції Вінниця о 13.54 і прибуває на станцію Коростень о 17.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Калинівка-1, Козятин-1, Бердичів, Кодня, Житомир, Горбаші, Нова Борова.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вінниця 13.54
Калинівка-1 14.15 2 хв  14.17 21 хв 
Козятин-1 14.49 2 хв  14.51 55 хв 
Бердичів 15.18 2 хв  15.20 1 г  24 хв 
Кодня 15.45 1 хв  15.46 1 г  51 хв 
Житомир 16.09 4 хв  16.13 2 г  15 хв 
Горбаші 16.34 2 хв  16.36 2 г  40 хв 
Нова Борова 16.57 2 хв  16.59 3 г  3 хв 
Коростень 17.35 3 г  41 хв 

У розкладі поїзда 890К Вінниця — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031