У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

895К Конотоп — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 895К сполученням Конотоп - Київ-Волинський відправляється зі станції Конотоп о 03.08 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 07.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Халимонове, Бахмач-Пас., 669 Км, Черемушки, Плиски, Крути, Ніжин, Кобижчі, Бобрик, Дарниця, Київ-Деміївський, Київ-Пас..
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Конотоп 03.08
Куколка 03.15 1 хв  03.16 7 хв 
Халимонове 03.24 1 хв  03.25 16 хв 
Хутір Халимонове 03.31 1 хв  03.32 23 хв 
Бахмач-Пас. 03.38 2 хв  03.40 30 хв 
Бахмач-Київський 03.44 1 хв  03.45 36 хв 
669 Км 03.50 1 хв  03.51 42 хв 
Старий Луг 03.54 1 хв  03.55 46 хв 
Черемушки 04.00 1 хв  04.01 52 хв 
Велика Загорівка 04.06 1 хв  04.07 58 хв 
Плиски 04.14 11 хв  04.25 1 г  6 хв 
Хороше Озеро 04.35 1 хв  04.36 1 г  27 хв 
Крути 04.45 1 хв  04.46 1 г  37 хв 
Приостерний 04.55 1 хв  04.56 1 г  47 хв 
Ніжин 05.06 2 хв  05.08 1 г  58 хв 
Носівка 05.28 1 хв  05.29 2 г  20 хв 
Кобижчі 05.38 1 хв  05.39 2 г  30 хв 
Бобровиця 05.50 1 хв  05.51 2 г  42 хв 
Бобрик 06.13 1 хв  06.14 3 г  5 хв 
Бровари 06.29 1 хв  06.30 3 г  21 хв 
Дарниця 06.49 6 хв  06.55 3 г  41 хв 
Видубичі 07.05 2 хв  07.07 3 г  57 хв 
Київ-Деміївський 07.09 1 хв  07.10 4 г  1 хв 
Протасів Яр 07.14 1 хв  07.15 4 г  6 хв 
Київ-Пас. 07.19 5 хв  07.24 4 г  11 хв 
Караваєві Дачі 07.29 1 хв  07.30 4 г  21 хв 
Київ-Волинський 07.36 4 г  28 хв 

У розкладі поїзда 895К Конотоп — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031