У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

895 Шостка — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 895 сполученням Шостка - Київ-Волинський відправляється зі станції Шостка о 01.37 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 07.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Алтинівка, Халимонове, Бахмач-Київський, Черемушки, Хороше Озеро, Ніжин, Бобровиця, Дарниця, Протасів Яр.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шостка 01.37
Терещенська 01.50 2 хв  01.52 13 хв 
Кролевець 02.12 1 хв  02.13 35 хв 
Алтинівка 02.25 1 хв  02.26 48 хв 
Конотоп 02.51 17 хв  03.08 1 г  14 хв 
Куколка 03.15 1 хв  03.16 1 г  38 хв 
Халимонове 03.24 1 хв  03.25 1 г  47 хв 
Хутір Халимонове 03.31 1 хв  03.32 1 г  54 хв 
Бахмач-Пас. 03.38 2 хв  03.40 2 г  1 хв 
Бахмач-Київський 03.44 1 хв  03.45 2 г  7 хв 
669 Км 03.50 1 хв  03.51 2 г  13 хв 
Старий Луг 03.54 1 хв  03.55 2 г  17 хв 
Черемушки 04.00 1 хв  04.01 2 г  23 хв 
Велика Загорівка 04.06 1 хв  04.07 2 г  29 хв 
Плиски 04.14 11 хв  04.25 2 г  37 хв 
Хороше Озеро 04.35 1 хв  04.36 2 г  58 хв 
Крути 04.45 1 хв  04.46 3 г  8 хв 
Приостерний 04.55 1 хв  04.56 3 г  18 хв 
Ніжин 05.06 2 хв  05.08 3 г  29 хв 
Носівка 05.28 1 хв  05.29 3 г  51 хв 
Кобижчі 05.38 1 хв  05.39 4 г  1 хв 
Бобровиця 05.50 1 хв  05.51 4 г  13 хв 
Бобрик 06.13 1 хв  06.14 4 г  36 хв 
Бровари 06.29 1 хв  06.30 4 г  52 хв 
Дарниця 06.49 6 хв  06.55 5 г  12 хв 
Видубичі 07.05 2 хв  07.07 5 г  28 хв 
Київ-Деміївський 07.09 1 хв  07.10 5 г  32 хв 
Протасів Яр 07.14 1 хв  07.15 5 г  37 хв 
Київ-Пас. 07.19 5 хв  07.24 5 г  42 хв 
Караваєві Дачі 07.29 1 хв  07.30 5 г  52 хв 
Київ-Волинський 07.36 5 г  59 хв 

У розкладі поїзда 895 Шостка — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031