У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

895 Шостка — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 895 сполученням Шостка - Київ-Волинський відправляється зі станції Шостка о 01.35 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 07.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Алтинівка, Халимонове, Бахмач-Київський, Черемушки, Хороше Озеро, Ніжин, Бобровиця, Дарниця, Протасів Яр.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шостка 01.35
Терещенська 01.48 2 хв  01.50 13 хв 
Кролевець 02.10 1 хв  02.11 35 хв 
Алтинівка 02.23 1 хв  02.24 48 хв 
Конотоп 02.49 16 хв  03.05 1 г  14 хв 
Куколка 03.12 1 хв  03.13 1 г  37 хв 
Халимонове 03.21 1 хв  03.22 1 г  46 хв 
Хутір Халимонове 03.28 1 хв  03.29 1 г  53 хв 
Бахмач-Пас. 03.35 2 хв  03.37 2 г 
Бахмач-Київський 03.41 1 хв  03.42 2 г  6 хв 
669 Км 03.47 1 хв  03.48 2 г  12 хв 
Старий Луг 03.51 1 хв  03.52 2 г  16 хв 
Черемушки 03.57 1 хв  03.58 2 г  22 хв 
Велика Загорівка 04.03 1 хв  04.04 2 г  28 хв 
Плиски 04.11 10 хв  04.21 2 г  36 хв 
Хороше Озеро 04.31 1 хв  04.32 2 г  56 хв 
Крути 04.41 1 хв  04.42 3 г  6 хв 
Приостерний 04.51 1 хв  04.52 3 г  16 хв 
Ніжин 05.03 5 хв  05.08 3 г  28 хв 
Носівка 05.28 1 хв  05.29 3 г  53 хв 
Кобижчі 05.38 1 хв  05.39 4 г  3 хв 
Бобровиця 05.50 1 хв  05.51 4 г  15 хв 
Бобрик 06.13 1 хв  06.14 4 г  38 хв 
Бровари 06.29 1 хв  06.30 4 г  54 хв 
Дарниця 06.48 12 хв  07.00 5 г  13 хв 
Видубичі 07.10 2 хв  07.12 5 г  35 хв 
Київ-Деміївський 07.15 1 хв  07.16 5 г  40 хв 
Протасів Яр 07.20 1 хв  07.21 5 г  45 хв 
Київ-Пас. 07.25 5 хв  07.30 5 г  50 хв 
Караваєві Дачі 07.35 1 хв  07.36 6 г 
Київ-Волинський 07.42 6 г  7 хв 

У розкладі поїзда 895 Шостка — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031