У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

896Д Шостка — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 896Д сполученням Шостка - Київ-Волинський відправляється зі станції Шостка о 01.35 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 07.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Алтинівка, Халимонове, Бахмач-Київський, Черемушки, Хороше Озеро, Ніжин, Бобровиця, Дарниця, Протасів Яр.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шостка 01.35
Терещенська 01.48 2 хв  01.50 13 хв 
Кролевець 02.10 1 хв  02.11 35 хв 
Алтинівка 02.23 1 хв  02.24 48 хв 
Конотоп 02.49 16 хв  03.05 1 г  14 хв 
Куколка 03.12 1 хв  03.13 1 г  37 хв 
Халимонове 03.21 1 хв  03.22 1 г  46 хв 
Хутір Халимонове 03.28 1 хв  03.29 1 г  53 хв 
Бахмач-Пас. 03.35 2 хв  03.37 2 г 
Бахмач-Київський 03.41 1 хв  03.42 2 г  6 хв 
669 Км 03.47 1 хв  03.48 2 г  12 хв 
Старий Луг 03.51 1 хв  03.52 2 г  16 хв 
Черемушки 03.57 1 хв  03.58 2 г  22 хв 
Велика Загорівка 04.03 1 хв  04.04 2 г  28 хв 
Плиски 04.11 10 хв  04.21 2 г  36 хв 
Хороше Озеро 04.31 1 хв  04.32 2 г  56 хв 
Крути 04.41 1 хв  04.42 3 г  6 хв 
Приостерний 04.51 1 хв  04.52 3 г  16 хв 
Ніжин 05.03 5 хв  05.08 3 г  28 хв 
Носівка 05.28 1 хв  05.29 3 г  53 хв 
Кобижчі 05.38 1 хв  05.39 4 г  3 хв 
Бобровиця 05.50 1 хв  05.51 4 г  15 хв 
Бобрик 06.13 1 хв  06.14 4 г  38 хв 
Бровари 06.29 1 хв  06.30 4 г  54 хв 
Дарниця 06.48 12 хв  07.00 5 г  13 хв 
Видубичі 07.10 2 хв  07.12 5 г  35 хв 
Київ-Деміївський 07.15 1 хв  07.16 5 г  40 хв 
Протасів Яр 07.20 1 хв  07.21 5 г  45 хв 
Київ-Пас. 07.25 5 хв  07.30 5 г  50 хв 
Караваєві Дачі 07.35 1 хв  07.36 6 г 
Київ-Волинський 07.42 6 г  7 хв 

У розкладі поїзда 896Д Шостка — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031