У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

964 Львів — Рава Руська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 964 сполученням Львів - Рава Руська відправляється зі станції Львів о 20.45 і прибуває на станцію Рава Руська о 23.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Клепарів, Батарівка, Рясна, Брюховичі, Завадів, Зашків, Куликів, Мацошин, Жовква, Глинсько, Заріччя, Добросин, Панчишини, Лавриків, Мощана, Липник, Лужки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 20.45
Клепарів 20.51 2 хв  20.53 6 хв 
Батарівка 20.57 1 хв  20.58 12 хв 
Рясна 21.02 1 хв  21.03 17 хв 
Брюховичі 21.10 1 хв  21.11 25 хв 
Завадів 21.22 1 хв  21.23 37 хв 
Зашків 21.29 1 хв  21.30 44 хв 
Куликів 21.42 2 хв  21.44 57 хв 
Мацошин 21.53 1 хв  21.54 1 г  8 хв 
Жовква 22.00 1 хв  22.01 1 г  15 хв 
Глинсько 22.08 1 хв  22.09 1 г  23 хв 
Заріччя 22.15 1 хв  22.16 1 г  30 хв 
Добросин 22.24 2 хв  22.26 1 г  39 хв 
Панчишини 22.30 1 хв  22.31 1 г  45 хв 
Лавриків 22.38 1 хв  22.39 1 г  53 хв 
Мощана 22.42 1 хв  22.43 1 г  57 хв 
Липник 22.50 1 хв  22.51 2 г  5 хв 
Лужки 22.57 1 хв  22.58 2 г  12 хв 
Рава Руська 23.07 2 г  22 хв 

У розкладі поїзда 964 Львів — Рава Руська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31