У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

966 Конотоп — Хутір-Михайлівський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Конотоп - Хутір-Михайлівський номер 966 відправляється зі станції Конотоп о 17.39 і прибуває на станцію Хутір-Михайлівський о 20.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 966 Конотоп - Хутір-Михайлівський пролягає по таким станціям як Вирівка, Ріка Сейм, Мельня, Присеймів'я, Алтинівка, Майорівка, Лапшин, Кролевець, Реть, Брюловецький, Пиротчине, Терещенська, 560 Км, Макове, Янпіль, Івотка, Неплюєве.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Конотоп – Хутір-Михайлівський складає 40.00 гривень. Відстань між станціями – 112.5 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Конотоп 17.39
Вирівка 17.49 1 хв  17.50 10 хв 
Ріка Сейм 17.57 1 хв  17.58 18 хв 
Мельня 18.05 1 хв  18.06 26 хв 
Присеймів'я 18.14 1 хв  18.15 35 хв 
Алтинівка 18.22 1 хв  18.23 43 хв 
Майорівка 18.29 1 хв  18.30 50 хв 
Лапшин 18.35 1 хв  18.36 56 хв 
Кролевець 18.45 2 хв  18.47 1 г  6 хв 
Реть 18.54 1 хв  18.55 1 г  15 хв 
Брюловецький 19.03 1 хв  19.04 1 г  24 хв 
Пиротчине 19.12 1 хв  19.13 1 г  33 хв 
Терещенська 19.21 2 хв  19.23 1 г  42 хв 
560 Км 19.29 1 хв  19.30 1 г  50 хв 
Макове 19.38 1 хв  19.39 1 г  59 хв 
Янпіль 19.53 1 хв  19.54 2 г  14 хв 
Івотка 20.01 1 хв  20.02 2 г  22 хв 
Неплюєве 20.09 11 хв  20.20 2 г  30 хв 
Хутір-Михайлівський 20.37 2 г  58 хв 

У розкладі поїзда 966 Конотоп — Хутір-Михайлівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930