У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

1069 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 1069 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 1069 Км містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 1069 Км з такими станціями і населеними пунктами як Помічна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 06 г 11 хв до пункту призначення Помічна. Найближчі станції та зупинні пункти Людмилівка, Олійникове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 1069 Км відправляються або прибувають вранці - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Людмилівка - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 1069 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6162 Людмилівка Помічна 06.10 1 хв  06.11 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 1069 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 1069 Км