У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

11 Км,Луганська обл. Перевальський район
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 11 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 11 Км містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 11 Км з такими станціями і населеними пунктами як Луганськ, Дебальцеве, Родакове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 41 хв до пункту призначення Родакове. Найближчі станції та зупинні пункти Депрерадівка, Баронська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 11 Км відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дебальцеве - Родакове, Луганськ - Дебальцеве. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 11 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6429 Дебальцеве Луганськ 05.17 1 хв  05.18 Курсує щоденно - переглянути
6428 Луганськ Дебальцеве 19.17 1 хв  19.18 Курсує щоденно - переглянути
6421 Дебальцеве Родакове 20.40 1 хв  20.41 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 11 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 11 Км,Луганська обл. Перевальський район