У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

1113 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 1113 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 1113 Км містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 1113 Км з такими станціями і населеними пунктами як Вознесенськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 11 г 47 хв до пункту призначення Вознесенськ. Найближчі станції та зупинні пункти 1107 Км, Трикратне. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 1113 Км відправляються або прибувають вранці - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Помічна - Вознесенськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 1113 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6231 Помічна Вознесенськ 11.46 1 хв  11.47 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 1113 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 1113 Км