У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

1165 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 1165 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 1165 Км містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 1165 Км з такими станціями і населеними пунктами як Одеса-Головна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 15 хв до пункту призначення Одеса-Головна. Найближчі станції та зупинні пункти Мостове, Веселинове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 1165 Км відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Мартинівська - Одеса-Головна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 1165 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6403 Мартинівська Одеса 04.12 1 хв  04.13 Курсує щоденно - переглянути
6407 Мартинівська Одеса 15.14 1 хв  15.15 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 1165 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 1165 Км

Від станції 1165 Км можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції 1165 Км